Příspěvky uživatele - 195.173

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
TopTaste?, 29.8.2012
6.plodu po roce vysadby?
Stomp - ředění, 14.8.2012
na SK strankach jsem nasel redeni 40-50ml na 10l vody, tak nevim, no ta plocha se tezko odhaduje, muze byt nebo je to moc?
Stomp - ředění, 14.8.2012
Muze nekdo napsat redeni?..na 5l kolik ml stompu...
Slivoň Hollywod, 10.8.2012
Jak a cim prihnojujete?
Okurka nakladačka - škůdce nebo choroba?, 6.8.2012
Mamka ma to same porad je pestuje na stejnem miste.
Hanita - jasná chuťová jednička mezi švestkami, 5.8.2012
Vedet to v loni, ze je tak dobra, tak ji take zasadim, ale uz nemame misto, zabraly ho Toptasty.
Hanita - jasná chuťová jednička mezi švestkami, 3.8.2012
U stryce jsem mel Hanitu a chutove zajimava
Gabrovska problem a ostatni slivone, 1.8.2012
Muze byt to zastrihnuti tech vyhonu az v srpnu?znamy rikal az v tento datum..
Plevel v jahodach, 25.7.2012
Existuje nejaky postrik vhodny do jahod, mame tam dost plevele preslicku a nevim co vsechno tam roste.Ma to mamka.
Gabrovska problem a ostatni slivone, 25.7.2012
oprava na podzim celeritem   a ledkem v kvetnu.
Gabrovska problem a ostatni slivone, 25.7.2012
Tak mam jednoho pana na ktereho se s tim muzu obratit, ale chci dopredu znat nazory ostatnich at jej nemusim pripadne zbytecne otravovat je uz v letech.
Gabrovska problem a ostatni slivone, 25.7.2012
tak nejake prihnojovani probehlo, celeritem,pri sazeni siran draselny, na podzim ledek amonny, muzu je pozkodit prihnojovanim?zastrihnout teda?
Gabrovska problem a ostatni slivone, 25.7.2012
Vcera jsem strikal stromky proti 2.vlne obalece a dnes prsi, takze to musim zopakovat.
Gabrovska problem a ostatni slivone, 22.7.2012 Obsahuje fotku
Dam to sem ke svym stromkum zacinaji me dost slahounovatet co byste doporuculi?Pockat se zastrihnutim, letos uz byly zastrihnute, ale najak rychle rostou.
Co je s Hagantou, 19.7.2012
Mel jsem neco podobneho v loni, kdy jsem neprovedl jarni postrik, letos ano a v pohode
Další diskuze:  6,  7,  8  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika