Příspěvky uživatele - 92.198

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Možno už štepiť egreš?, 26.2.2012
Oteplilo sa a neviem, či už možno štepiť egreš? Alebo ešte týždeň počkať?
Kiwi nekvete, 4.2.2012
Nič si z toho nerob, ja mám kiwi 30 rokov a ešte som ani jeden jeho plod nevidel. Kvitlo len raz aj to bez úrody. Dozvedel som sa, že ho treba obaľovať, aby nevymrzlo. Potom vraj pokvete.
Lepkavé listy na orchidee, 21.1.2012
Pri utieraní listov orchidey som zistil, že odspodu sú lepkavé. V Záhradkárovi som sa dočítal, že to môžu zapríčinovať roztoče alebo puklice. Viete mi poradiť, aký chemický prostriedok na ne účinkuje?
Kiwi zo semema, 18.1.2012
Vymrzá preto, lebo je jednoročný a obsahuje veľa vody. Staršie nevymŕzajú. Treba ho dva roky na zimu obaľovať do výšky asi 1,5 m novinami v niekoľkých vrstvách a nakoniec proti ich premočeniu ho obkrútiť napríklad potravinárskou fóliou. Inak ďakujem... celý příspěvek >
Kiwi zo semema, 18.1.2012
Chcem zasiat semená kiwi, aby som si dopestoval samcov pre lepšie opelenie kvetov. Dnes som semienka vybral z plodov a vysušil. Mám ich stratifikovať v chlade alebo ich môžem hneď zasiať do rašeliny s pieskom?
Rododendron cez zimu, 17.12.2011
Nebolo by dobré prihnojiť ho na list, keď má premokrené korene?
Rododendron cez zimu, 16.12.2011
Včera som sa v istej záhradkárskej rubrike dozvedel, že rododendron nesmie byť zasadený v čistej rašeline. Potrebuje vraj aj trocha vápnika a horčíka, čo v mojom prípade nedostal. Myslíte, že by som to mohol ešte napraviť? Aby som to zase neprehnal.
Dokonalé uskladnenie jabĺk, 7.12.2011
Ja som čítal tento Váš príspevok o zakoreňovaní viniča a využil som ho pri zakoreňovaní kiwi. To však iba vytvorilo kalus a korene nechcelo pustiť. Nastrkal som ho teda do perlitu s rašelinou. Maloplodé zakorenilo, veľkoplodé nie, ale žije. Poraďte... celý příspěvek >
Rododendron cez zimu, 6.12.2011
Mráz ešte taký silný nebol, aby mu zmrzli korene, drenáž som dal do kvetináča a zasadený bol v čistej rašeline. Polieval som ho pravidelne a slnko naň nesvietilo. Keď som ho pred mesiacom presádzal do zeme, mal akési malé korene utopené v premočenej... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika