Příspěvky uživatele - 23.98

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Střih jabloně - je správně?, 13.5.2013
Sice nejsem přímo odborník, ale přerouboval bych to ze 2 důvodů (pokud se nejedná o nějakou superskvělou srdci blízkou odrůdu, kterou by chtěl zachránit): zapěstovat z množství obrůstajících vlků pěknou korunku je poměrně pracné, zachraňoval... celý příspěvek >
Střih jabloně - je správně?, 13.5.2013
Možnosti vidím 2 - buď je 25.2 tím, kdo řezal nebo nechápe principy řezu, který je zcela špatně
Oleandr skvrny na listech, 10.5.2013
já bych skoro tipoval na popálení od sluníčka - nedal jste ho ven? Rostliny si po zimě v šeru musí na slunce zvykat tak, jako člověk. Pokud nedošlo ke změně stanoviště, zkusil bych nějaký fungicid. Daník
Konec pesticidů pro zahrádkáře?, 3.5.2013
no pokud použijete výluh z vajglů, bude tam spousta polyaromatických uhlovodíků, které jsou karcinogenní zcela jistě
Konec pesticidů pro zahrádkáře?, 3.5.2013
"Proč tam není uvedena celá kompletní pravda?" Možná... proto, že kdyby si šel důchodce koupit postřik na zdravá jablíčka pro vnoučata a dočetl by se, že vnouček dost možná nebude mít děti, protože bude mít nepohyblivé spermie, těhotné dceři se... celý příspěvek >
Konec pesticidů pro zahrádkáře?, 2.5.2013
Rozhodně nechci polemizovat o tom, že se spousta chemie dostane do našeho organismu z kupovaných potravin, ale i dalších zdrojů. Jen si myslím, že je zbytečné tuto kumulativní zátěž zvyšovat nesprávnou a často nadbytečnou aplikací chemie na vlastní... celý příspěvek >
Konec pesticidů pro zahrádkáře?, 2.5.2013
Já se připojuji k tomu málu pisatelů, kteří omezení vítají. Pesticidy jsou obecně nadužívány nebo často používány zbytečně. Lze připustit určitou míru jejich nezbytnosti, především u malopěstitelů jsou však často používány nadbytečně, nevhodně, dílem... celý příspěvek >
Stříhání stromů, 23.4.2013 Obsahuje fotku
joj, tož to já bych řezal a ohýbal o 105, druhým rokem žádnou houštinu neberu, cíl mám zapěstovat silné kosterní větve. Nevidím sice přesně kam prostorově větve směřují, ale takhle nějak bych to cca viděl: modré šipky směr ohnutí závažím, červené... celý příspěvek >
Střih jabloně - je správně?, 15.4.2013 Obsahuje fotku
Navážu na svůj příspěvek výše (73.186), omlouvám se zapomněl jsem podpis a heslo do loginu. Z diskuze je zřejmé to, co je vidět v našich zahradách - možností jak ořezat stromy je stovky, správných jen pár. Především než vezmu pilu, je kromě... celý příspěvek >
Proč rezaví thuje?, 18.9.2012
sucho? Molovku bych vyloučil - je to moc pravidelné, tak buď fyziologické problémy (sucho x nedostatek nějakých látek) nebo nějaká choroba. Ještě bych zkusil zálivku a postřik proti houbovým ch.
Identifikace kaktusu, 18.9.2012
Cereus peruvianus f. monstrosa
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika