Příspěvky uživatele - 23.98

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatky a obaleč na jádrovinách 2014, 21.5.2014
takže larvicid zhruba za týden?
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatky a obaleč na jádrovinách 2014, 14.5.2014
Z jiného soudku - zeptám se hlavního chemika KUKYho nebo dalších: Můžete na základě zkušeností porovnat proti strupovitosti a padlí Syllit - Zato - Topas - případně Thiram a Dithane a Decis (to je moje výzbroj nalezená ve skříni)? Na Zato údajně je... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatky a obaleč na jádrovinách 2014, 12.5.2014
reakce na Miloše Vysloužila: Souhlasil bych s Vámi, že nevhnodnou a plošnou aplikací chemie dochází k narušení rovnováhy, likvidaci přirozených predátorů a škůdci se v následné etapě mohou množit podstatně rychleji. Jiná situace je nepochybně u... celý příspěvek >
Padlí na rezistentních odrůdách angreštu, 30.4.2014
Kristalon podzim mám a na list by to mohlo zabrat raychle - dobrý nápad!
Padlí na rezistentních odrůdách angreštu, 30.4.2014 Obsahuje fotku
ano, to mne skutečně napadlo, stromky za domem mohly dostat při výsadbě více kompostu. Ale čekal bych, že to když už je to rok... a půl!? Řez byl předjarní u všech stejný, domnívám se, že dosti razantní dle platných zásad. Mohl bych tedy zkusit... celý příspěvek >
Jakou thuji?, 23.4.2014
pokud chcete tuje do živého plotu, markety prodávají nejčastěji Brabant, případně Holmstrup které jsou ok. Smaragd je tmavě zelený, úzce sloupovitý, dorůstá sice jen cca 4-5m, ale dlouho trvá, než zahustí ve výšce očí. Existují také různé světle... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatky a obaleč na jádrovinách 2014, 23.4.2014
90% je trochu moc, nebylo v té době výrazné sucho? Zkusil bych vydatnou zálivku. Též klasický propad neprobíhá během pouhých 2 dnů.
Dolmar 420 - vysoké otáčky volnoběhu, 23.4.2014
Dlužím info o výsledku: Nadávkoval jsem stabilizátor a cca po prvním dolití nádrže byla pila ZCELA OK. Asi opravdu nějaká usazenina, pokud to nebylo čistě starším/horším benzínem. Každopádně teď hodlám stabilizátor preventivně dávat do každého... celý příspěvek >
Vitamín B 17 - kyanid jako lék, 27.3.2014
údajne lidé, kteří jedí meruňková jádra pravidelně, netrpí rakovinou. Osobně jsme B17 dávali psovi s pravděpodobně diagnostikovanou rakovinou žaludku a dnes vypadá zdráv... otázka je, zda to byla rakovina a zda zabrala B17
Kvitnutie marhul 2014, 27.3.2014
U nás meruňka rozkvetla nádherně už o víkendu a když předevčírem začalo mrznout, šli jsme se ženou v 22h celý 4 letý strom zamotat do netkané textilie a na chvíli jsem pod ním zapálil malinký ohníček... No a druhý den přišel vítr a jak ta textilie... celý příspěvek >
Dolmar 420 - vysoké otáčky volnoběhu, 26.3.2014
Stabilizátor jsem sehnal, tak nadávkuju, jenom se k tomu řezání asi tento týden nedostanu. Pokud by to bylo o podtlaku v nádrži důsledkem přicpaného víčka, jak mám postupovat?
Dolmar 420 - vysoké otáčky volnoběhu, 25.3.2014
díky, zkusím stabilizátor, pokud jej seženu - zatím marně pátrám v okolních shopech
Dolmar 420 - vysoké otáčky volnoběhu, 24.3.2014
pila byla odstavená cca 2měsíce s 1/2 plnou nádrží, měl jsem za to, že to je ještě únosné. Po kolísání otáček jsem pročistil vzduch. filtr, svíčku (trvalo nestandardně dlouho pilu nahodit) a dolil nový benzín, ale výsledek se nedostavil. Díky za... celý příspěvek >
Dolmar 420 - vysoké otáčky volnoběhu, 24.3.2014
Po zahřátí pily při řezání se mi začnou postupně zvedat otáčky volnoběhu. Zkoušel jsem vyčistit filtry, vyměnit benzín a nakonec dal pilu na záruční prohlídku (má necelé 2 roky). Výsledek prohlídky: "Měli jsme pilu puštěnou dlouho a otáčky se... celý příspěvek >
Marný boj s puklicí, 24.3.2014
Právě citroníky snáší olejovité postřiky špatně. Kdysi někdo radil nechat citrus přes noc na slabém mrazu do -4st., který údajně citrus vydrží a puklice ne. Z vlastní zkušenosti mohu potvrdit... že je tomu naopak - citrus přišel o listy, ale puklice... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika