Příspěvky uživatele - 78.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Trnky - postrik pred kvetem, 20.4.2008
Jake pripravky pouzivate, ktere z nich vyndou cenove a co do mnozstvi naredeneho pripravku nejlepe?A neskodi vcelam?Zolone se nevyrabi!
Hnojůvka z kopřiv, 20.4.2008
V jakem pomeru se pri hnojeni micha s vodou, Nespali rostliny?
Trnky - postrik pred kvetem, 20.4.2008
Zdravim, soused strikal trnky uz minuli tyden-Karate.Ma to nejaky smysl?Pilatka svestkova-zatim ja ni ni porad ca?Diky
mraz a trava, 20.4.2008
Zdravim, chci zalozit novy travnik uz ted.Muze mu uskodit nejaky stupen pod nulou.Diky
Zmarlika Kanadská - Jak se dá pěstovat u nás?, 18.4.2008
paulownii nechat klíčit na světle nejlíp pod sklem nebo sáčkem.
presazovani 8 letych durancii, 15.4.2008
Zdravim, system spociva v tom, ze najdete starrsi odkopek-v prumeru kminku asi 5 cm a uriznete korunku stromku, beznym zpusobem vyryjete a presadite.Udajne po 2 az 3 letech co strom vytvori korunu zacina plodit.Osobne jsem vydel rok stare presazene... celý příspěvek >
Nejlepsi srdcovka, 6.4.2008
Jakou ma doporucite odrudu do 4-5 tydne.Rad bych neco jako srdcovky.Dekuji
Velkoplode ostruziny, 6.4.2008
Zdravim, mam problem s rustem kere.Na konci prutu zasicha, listy maji nazloutlou barvu-tvori pigment na listech.Slahouny maji ohranicene skvrny.Chybi nejake ziviny, nebo je to nejaka nemoc.Dekuji
Renklota do n.v. 300 m, 6.4.2008
Zdravim, jakou najvhodnejsi odrudu na jidlo vysadit - sad sa nachazi v udoli, je polozen k jihovychodu. Dekuji
mrazuvzdorna do -5 C, 6.4.2008
Ta merunka nesla nazev - Svet Redo.
Nejlepsi srdcovka, 6.4.2008
Zdravim, poradte mi jakou vysadit srdcovku v poradi dozravani-odrudu karesova a burlat mam.Jak se kalendarne pocitaji tresnove tydny.Dekuji
borůvky kanadské, 3.4.2008
Zdravim, loni mi po odkveteni vsechny plody opadali.Mam 4 lete kere, sazene v 200l raseliny kazdy ker.Hnojim spec na boruvky z baumaxu-mam stryktne dodrzovat davky?Kamarad hnoji cistym ledkem a ma kere dvakrat vetsi.Muzu pridat pudu s jehlicnateho... celý příspěvek >
Pámelník vs ptačí zob, 26.3.2008
Použil bych ptačí zob a to varietu "atrovirens" která je stálezelená, pokud nejsou silnější mrazy a nevytváří plody.
fíkovník, 25.3.2008
Fíkovník snese asi bez většího poškození -12až-15°c starší jak 10let i víc.Vysadil bych tak kolem 15.5 protože byl ve vnitřku a jak sama píšete má plody pozor na sluníčko nechat v polostínu a pomalu přivykat slunci na podzim draslík na lepší... celý příspěvek >
mrazuvzdorna do -5 C, 22.3.2008
Zdravi, minuli tyden mi nabizel merunku-Fytos plzen co vydrzi kvect az do -5 stupnu.Je to mozne?Jake odrudy jsou nejodolnejsi vuci mmrazu.Dik
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika