Příspěvky uživatele - 214.234

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nejzdravější ovoce na světě roste dobře i u nás, 2.5.2009
Si nemůžu pomoci, ale musím vám opět připomenout ty brambory. Na wikipedii jsem našel o bramborách následující:"Obsah vitamínu C kolísá v závislosti na době a způsobu uskladnění brambor a pohybuje se nejčastěji v rozmezí 9–25 mg/g. Právě... celý příspěvek >
Agáve, 2.5.2009
Máme taky několik agáve, už se trochu moc rozrostly a tak jsme se rozhodli, že nebudeme na zimu vše stěhovat domů abysme se na ně doma nemuseli celou zimu napichovat. Nechali jsme dvě venku a obě zmrzli. Maximální mráz u nás v zimě byl tak... celý příspěvek >
Čím zavlažujete trávník?, 2.5.2009
Nemusíte, já ho taky nezalévám a musím se přiznat, že mě ani nikdy nenapadlo ho zalévat. Mám ho půl hektaru a nedovedu si představit, kde bych vzal tolik vody, abych ho mohl zalévat i kdybych chtěl.
Ze sekačky teče benzín, 1.5.2009
Myslím, že při nevhodném naklonění teče benzín asi z každé sekačky. Z mé teče taky. Neteče když se nahne na stranu rukojeti, když dáte rokojeť na zem. Nejspíš to budete mít popsané v návodu, tak se tam mrkněte.
Nejzdravější ovoce na světě roste dobře i u nás, 1.5.2009
Píšete : "Tuto dávku ale našimi potravinami je problém dodržet." Kdysi jsem někde četl, že potřebnou dávku vitámínu C získáte při běžném obědě z brambor. Takže si dejte k obědu řízek s bramborem a nemusíte se zabývat pěstováním všelikých... celý příspěvek >
Lze okoli revy zasypat mulcovaci kurou?, 1.5.2009
Vinohradům nerozumím, ale jsem vždycky myslel, že ty vinohrody se orají nebo okopávajím, aby tam nerostla tráva. A totéž splní i ten mulč. Na druhou stranu mi réva roste po plotě, vyrůstá z trávy, neokopávám ji ani nemulčuju a hroznů bývá pro naše... celý příspěvek >
Díra nevykopaná dopředu, 28.4.2009
Cituji z vašeho odkazu: "zředění korunky (je-li nutné) se dělá při výsadbě." No a to je nutné vlastně vždy. Si aspoň pořádně přečtěte na co se odkazujete. Tam se píše, že zapěstování korunky se dělá po zakořenění. To je něco trochu jiného... celý příspěvek >
Díra nevykopaná dopředu, 28.4.2009
Pro kacíře... bych řekl, že to jsou jen vaše teorie. Možná, jste si je vytvořil na základě toho, že jste trochu popletl poučky o řezu pro podzimní výsadbu a pro jarní. Když se sadí na podzim tak se většinou nedoporučuje stříhat hned při výsadbě, ale... celý příspěvek >
Díra nevykopaná dopředu, 27.4.2009
Jestli vám to nepřistřihli už v zahradnictví, tak je nutné ostříhat. To je určitě nutnější než přihnojování.
Díra nevykopaná dopředu, 27.4.2009 Obsahuje fotku
Pro ty co nevěří, že stromek zasazený do malé jamky může za rok přírůst i metr přikládám foto. Je to durancie zasazená loni na jaře. Jako měřítko jsem jí do koruny vložil formulář daně z příjmu, který je formátu A4, tj. má výšku 30cm.... celý příspěvek >
Díra nevykopaná dopředu, 26.4.2009
Jsem líný a tak kopu pro stromky jámy jen tak velké aby se tam vešly kořeny, takže rozměr jámy bývá tak maximálně 30* 30* 30cm. Typicky to dělám tak, že koupím stromek, pak chodím po zahradě, v jedné ruce stromek, ve druhé rýč a hledám místo, kde... celý příspěvek >
Rajčata kdy s nima už ven?, 25.4.2009
Většinou je dávám ven koncem dubna nebo začátkem května, ale jednou za pár let  se stane, že zmrznou. Třeba předloni jsem je dal ven na 1. máje a do rána bylo mínus 7 a všechna zmrzla.
Jaký koupit křovinořez na zahrádku?, 25.4.2009
180 m2 se dá posekat i kosou, cena pár stovek, složit se dá po povolení jednoho šroubu.
Aky strom pred bytovku, 25.4.2009
Nevím, čemu se u vás říká bytovka, ale pokud je to dům s mnoha byty (panelák, činžák) tak sadit v takové blízkosti jako to máte v plánu vy, něco co bude vyšší, jak 2 metry je zločin, když je to malé tak je to sice hezké, ale jak to vyroste tak se do... celý příspěvek >
Řízky z vinné révy, 23.4.2009
Já strkám řízky přímo do hlíny.  V únoru nebo záčátkem března, když stříhám révu, tak větvičky rovnou nastrkám do hlíny venku a většina v pohodě zakoření.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika