Příspěvky uživatele - 164.4

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Strihať orech po vysadení?, 30.3.2012
ořechy se nemají stříhat vůbec, korunu nechat bujet jak chce sama
Višeň do 1m skruže, 29.3.2012
jestli skruž trčí, bude strom schnout, dejte kytky a neomezujte strom v růstu, není to bonsai, ať se chudák netrápí... nebo skruž vyhoďte, když se vám přestane časem líbit a strom bude uvnitř?
Česnek a mrazy, 29.3.2012
taky jsme sadili až na jaře a po těch mrazech jsem rád, že jsme to nestihli na podzim, ale sázený na jaře taky uroste, nebojte,bývá menší, ale sem tam je větší, na sadbu... ještě neleze
Vlašský ořech, 29.3.2012
a kopulace nebo do rozštěpu se ořech roubovat nehodí?
Vkládám fotku stromecku - rada?, 29.3.2012
zkuste vyhledat na google a dejte obrázky, podle obrázku rozklikněte
Vkládám fotku stromecku - rada?, 29.3.2012
vyhledejte si sukulenty, krasuly(crassula),tlustice, určitě hodně najdete
Vlašský ořech, 29.3.2012
mám starý ořech, který už má dost za sebou a je čas vysadit nový, máte někdo zkušenosti s roubováním?Mám malé ořechy ze semen, vyrostly v kompostu, asi je tam zatáhla nějaká havěť.Prý je ořešák ze semen sázka do loterie, že bych jeden narouboval... celý příspěvek >
Jaká rajčata pěstujete, 29.3.2012
páni, toho máte... kolik máte pak celkem rostlin?
Uleželý slepičí trus, 29.3.2012
zarýt ho můžete, ale raději v menším množství než větším.Já ho zaryji 15-20 cm pod zem, ať mi nespálí kořeny sazenic, než tam dolezou, hnůj se rozloží nebo zeslábne a rostlinka je větší-odolnější.
Elektrocentrála, 28.3.2012
dalo by se to zjistit i amatérsky jak na motorce, místo svíčky dáš šroubovák a sleduješ na palci, pokud tam je, kdy hodí jiskru, mělo by to být těsně před horní úvratí.Na přesné milimetry byh se musel podívat do literatury, pokud by se to dalo... celý příspěvek >
Postřehy z prvního uzení, 28.3.2012
soudruzi z NDR, nevím jak jste přesně solili, každý má jinak těžkou ruku, teplota v lednici o stupeň,dva znamená už rozdíl v délce uzení a za třetí jestli jste prohazovali maso během uzení, ne všude je stejná teplota a množství dýmu nebo maso bylo... celý příspěvek >
Nízké tůje, živý plot z kukuřice, 27.3.2012
to jsem ještě neviděl, plot nevyroste hned, ale až v pozdním létě, jinak 20-30 cm od sebe a alespoň ve dvou řadách, existuje sladká kukuřice, je k vaření a sladká, obyčejná taky jde jíst, ale dříve oškubat palice.
Co se starými uhelnými kaly?, 26.3.2012
přidávat do kotle s uhlím, ale bude hodně popelu, co do kotle dáte, to taky vyndáte, jinak odvézt do sběrného dvoru na odpad
Jezírko pro želvy - filtrace?, 26.3.2012
měnit téměř 600 litrů je dost vody, to se nejspíš vyplatí ta elektřina a co druhý den vymáchat molitanový filtr-pokud se přikloníte k tomu nejjednodužšímu, co se týče rostlin dal bych tam, které najdete na břehu potoka a rybníka, jednak je to naše... celý příspěvek >
Problém skála, 25.3.2012
fotky více napoví, jestli to popisujete jako kalamitu... tak zítra to sem hoďte
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika