Příspěvky uživatele - 70.216

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Velbora (dotaz), 3.12.2011
Už jsem ji našel v pomologickém atlasu, jež kdysi vycházel na pokračování v Zahrádkáři, společně s Vestar a Vesprimou. S těchto tří je chuťově nejlépe hodnocena Vesprima. Podle toho je tedy s chutí výborná hodnocena Vesprima a Veselka, s chutí... celý příspěvek >
Nové slivoně v Zahrádkáři 11/2011, 3.12.2011
Děkujeme.
Jaké máte zkušenosti s e-shopem , 3.12.2011
Z Polska, ale i ze zmiňovaného Plantexu. Takových mám několik. Jak jsem psal dříve, i když stromky přišly na sucho(na jaře), tak se ujaly všechny, i ty horší. Pamatuju se jak jsem jednou na jaře k příbuzným donesl broskvoně a zasypal jsem je hromadou... celý příspěvek >
Nové slivoně v Zahrádkáři 11/2011, 3.12.2011
Nahlížel jsem do listopadového Zahrádkáře, ale už se přesně nepamutuji na všechny podrobnosti o odrůdách. Jednalo se myslím o Stáňu, Amátu, Dwarf a Horňáckou Durancii. Jedno z křížení je myslím Gabrovská x Stanley. Může někdo poskytnout bližší... celý příspěvek >
Velbora (dotaz), 3.12.2011
Pokud si vzpomínám, v létě tady někdo chválil tuhle meruňku, a říkal něco v tom smyslu, že je lepší, než VP. Má ještě někdo tuhle zkušenost? 
Chválím Jukku, 3.12.2011
Já mám taky nejraději špičáky. A broskvoně se zachovaným centrálním výhonem, potřebuji si zapěstovat korunu o něco výše. Podnože GF 677 závidím. Do horších půd báječná věc.
Veharda, Veselka, Barbora, 3.12.2011
To je velice zajímavá informace pane Radovane, zvlášť když se její chuť udává jako nakyslá až navinulá, ale přitom velmi dobrá (Sus a kolektiv). Já jsem si ji letos zasadil také. Pochází z Plantexu, tak by to snad nemusela být záměna. Máte tam... celý příspěvek >
Chválím Jukku, 2.12.2011
Osobně jsem spokojený se třemi e-shopovými prodejci ovocných stromků. Jsou z Moravy a bývalá Jukka je jedním z nich. Otázka je jak to bude s pozdější identitou odrůd. To znamená, jestli vám poslali opravdu to, co jste chtěli. Tento problém se ale... celý příspěvek >
Jaké máte zkušenosti s e-shopem "prodej stromků" (býv. Jukka), 2.12.2011
Přečtěte si příspěvek - chválím Jukku a uvidíte na čem jste.
Veecot (*Vineland, Ontário), 1.12.2011
Na tuhle dnes už starší, klasickou odrůdu jsme trochu zapomněli. Já ji nemám dlouho a zatím mně ještě nerodila. Vsadil bych se, že bude mít aromatičtější chuť, než třeba Pinkcot. V této souvislosti se o ní nic zvláštního nepsalo. Spíše byla... celý příspěvek >
Melrose a Gloster, 30.11.2011
Taky moc pěkné fotky pane Miloši. Mně se tahle jablka moc líbí, ale asi nejenom mně. Největší radost mně ale udělal pan Vlastimil, když zde umístil fotky Cherry Cox i Lobo. Cherry Cox bych si snad dal zarámovat a pověsit na zeď. Fotek novějších... celý příspěvek >
Chválím Jukku, 30.11.2011
Vy si zřejmě děláte legraci, což schvaluji, ale až se nám ze stromků vyklube nějaké podřadné ovoce (viz.Palo), tak nám asi rychle "spadne čelist". Pokud ne, chválit budu samozřejmě rád dál. Pro mě osobně je důležité, aby toto zahradnictví,... celý příspěvek >
Golden Delicious a Golden Delicious Reinders, 30.11.2011
Já sice můžu říci, že mám naroubovaného něco jiného, ale vzhledem k tomu, že člověk, který mně rouby daroval, je zapálený fanda a pěstitel, kterého ovocnářství živí, tak se mi to moc nezdá.
Tophit, 30.11.2011
Vážený pane Milane. To, co teď napíšu Vás zřejmě zajímat vůbec nebude, přesto mi dovolte tuto reakci mimo ovocnářskou diskusi. Když nejenom Vy píšete o nepříjemnostech s mrazovou kotlinou, vzpomínám si na naši chalupu v Železných horách, která... celý příspěvek >
Odruda merunky Pinkcot, 30.11.2011
Ještě jsem si dovolil, přidat sem příspěvek pana Milana. Dobrý den. Pincot a Silvercot mám již hodně dlouho. Co do chuti to jsou nejhorší meruňky co mám vysazeny. Jsem ale v mrazové kotlině, takže si nemohu mnoho vybírat. V letošním roce vše u nás... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika