Příspěvky uživatele - 92.61

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Roubování vzrostlých třešní, 24.3.2011
Známy pracoval v ovocnej škôlke, kde každý deň navrublujú stovku stromkov a nezáleží im, či je mesiac v splne. Úspešnosť majú stále 95 percentnú.
Štepy egreša, 20.3.2011
Koncom januára počas oteplenia som zaštepil 5 ks egrešov a koncom februára 7 kusov. Tie februárové už pučia, januárové nie, hoci boli obalené novinami celý február. Myslíte, že ešte vyrašia alebo zmrzli?
Zákrsek, 14.3.2011
Ak má písateľ malú záhradku asi netúži spomínať na detstvo v obrovskej korune čerešne.
Jarné množenie kiwi, 14.3.2011
Mám veľkoplodé kiwi, preto asi bude lepšie ho štepiť ako vinič alebo očkovať. Neviem však či už teraz alebo o mesiac. Poradte, ak máte skúsenosti.
Jarné množenie kiwi, 12.3.2011
Mám už mesiac narezané odrezky kiwi z overeného kra a rád by som ho rozmnožil.  Niektoré mám aj v pohári s trochou vody. Poradte, v akej teplote najlepšie zakoreňuje, lebo ako ho zaočkovať do prútov nerodiaceho kiwi a kedy.
Chystáte sa na vrúbľovanie?, 12.3.2011
Našiel som ju náhodou a musel by som ju ako ty dlhšie hladať. Ale poradím ti. Daj si anglické štepenie strokov a posúvaj sa v pravom stlpci nadol.
Zákrsek, 12.3.2011
Ja štepím čerešne do višne a narastu max. 2 metre. Jedna je dokonca previslá - unikát. Zabudnite na vtáčnicu.
Jahody - jak na to, 27.2.2011
V netkanej textílie mi zakorenila tráva a zaplevelila ju. Musel som ju nahradiť fóliou.
Forketovo očkovanie v predjarí, 23.2.2011
Chcem preočkovať niektoré konáre 5-ročnej Rýchlice májovej na Karešovu, lebo mám problémy s vtákmi - ešte sa ani nečervená už ju oberajú. Keďže preštepenie vrúblami sa mi v minulosti nedarilo, chcem vyskúšať Forketovo očkovanie. Neviem však, či... celý příspěvek >
Ohryzená broskyňa, 23.2.2011
Ja mám broskýn dost, mne je iba ľúto ju hodiť do kompostu.
Ohryzená broskyňa, 22.2.2011
Radšej teda počkám do kvetu až bude miazga.
Rezistentné odrody, 21.2.2011
Magdalena je vraj bezsemenná a odolná proti môčnatke.
Ohryzená broskyňa, 21.2.2011
Pokúsim sa ho o týždeń obaliť kôrou inej broskyne. Aý bude po mrazoch.
Ohryzená broskyňa, 20.2.2011
Mám dookola ohryzenú broskyňu a chem ju zachrániť. Môžem použiť manžetu z jej kôry a pri rašení ju na ohryzenú časť priložiť, alebo to môže byť kôra z inej broskyne?
Čo s kôstkami?, 19.2.2011
Mám odložené kôstky vinohradníckych broskýň na jarné vysádzanie. Držím ich v chladnej bezmrazivej miestnosti. Treba ich dať von, aby premrzli alebo ich vysadiť do piesku?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika