Příspěvky uživatele - 129.96

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Lesnické pletivo na nakládačky?, 19.8.2010
Protože se mi potrhala 3 roky stará plastová síť na vedení okurek svisle, napadlo mě, že by se dalo použít "lesnické pletivo", které není drahé, má přiměřená oka a patrně by mě přežilo. Nemáte s ním někdo zkušenost? Je poměrně levné (do... celý příspěvek >
Zbavení se pampelišky, 10.8.2010
Ručním vydloubáváním úplně v pohodě. Začal jsem asi před 5 lety na cca 200 m2. Postupně jsem se roztahoval kolem a dneska je zahrada 2500 m2 od pampelišek uklizená. Na jaře každý víkend obejdu zahradu, vydloubnu 10-15 kousků a je pokoj. Problém je... celý příspěvek >
Spojka na zahradní hadice 1´´, 27.7.2010
Neviděl jste někdo v poslední době 3/4" rychlospojky? Před nějakým rokem jsem je náhodně koupil a dodneška nemohu zjistit, kde. Fungují bezvadně. Dodávám, že se nejedná o 3/4" spojku s 1/2" otvorem.
V létě se neudí?, 30.6.2010
Je mi líto vyšší ceny. Věřím Vám. Ovšem i tak si na nich skutečně pochutnám.
Je potápník užitečný?, 30.6.2010
V sudech na dešťovku nemíním chovat ryby. Takže dravý potápník žeroucí komáry mně vyhovuje. Kromě toho je to zajímavý kousek živé přírody. A protože jich mám více, můžu darovat i kamarádům - proti komárům
Je potápník užitečný?, 30.6.2010
V sudech pod okapovými svody mám potápníky. Zdá se mi, že v jimi obsazených sudech se nevyskytují komáří larvy. Je to jen zdání a nebo je potápníci skutečně likvidují? Kdyby to tak bylo, tak je to úžasná zbraň proti komárům. Stejně jsou mně... celý příspěvek >
V létě se neudí?, 30.6.2010
Na neděli chystám uzení makrel. Už se těším. Taková čerstvě vyuzená voňavá makrelka, to není jako z hypermarketu.
Nůžky na plot, 25.6.2010
Mám zkušenost, že lepší jsou nůžky, které mají zuby rovnoběžné, proti těm, které se k liště zužují. Z těch, mám pocit, větvičky vyklouzávají.
Zavařování v mikrovlnné troubě, 16.6.2010
Nějaká ta vlnka se z trouby dostane, protože zapnutá ruší příjem televize!
Vyštipování zálistků u rajčat pro začátečníky, 16.6.2010
Mám s manželkou letitou při. Já prosazuji pouze hlavní stonek. Manželka tvrdí, že je to škoda a nechává odzdola růst jeden až dva postranní výhony. Pochopitelně na více výhonech je více květů a plodů. Na druhou stranu to musí jedna rostlina... celý příspěvek >
Clematis, 31.5.2010
Clematis mám na jižní straně obložený vápencovými kameny cca 8 cm tlustými. Kámen je špatný vodič tepla a vápenec je světlý, takže pod ním je chladno a nic se nerozpálí. Naopak naakumulovaný noční chlad dlouho vydrží a u kořenů... celý příspěvek >
Voda ze studny, 26.5.2010
V příspěvku nevidím nic o upravení pH. Po dopuštění bazénu okamžitě upravím pH na těch přibližně 7 a potom teprve přidám chlóršok. Při vyváženém pH působí chlór mnohem intenzivněji. Pokud se tento zásah neudělá ihned, tak se řasy namnoží a po... celý příspěvek >
Je kvas už hotový?, 20.5.2010
Kyselinu jsem nepřidával. Chtěl jsem vědět, co to udělá "přírodně". Sud byl přikrytý víkem, které je jenom položeno a těsní tak, aby přetlakem mohl oxid ucházet. Zamícháním se uvolní tolik oxidu, že je dostatek času víko zase přivřít. Léty... celý příspěvek >
Je kvas už hotový?, 19.5.2010
Tuto zkoušku už mám právě zasebou. Míchal a nemíchal jsem tedy v mém případě hrušky. Míchání probíhalo po týdnu a po třetím až čtvrtém míchání se už deka nevytvořila. Pak už jsem nemíchal. Po zamíchání se ze sudu vyvalí tolik, dříve na pevných... celý příspěvek >
Jak důstojně vylepšit slivovici, 19.5.2010
Slivovice s takovým množstvím medu už ovšem není slivovice, nýbrž medovina, ve které je místo vody do kvasu přidána švestková šťáva. Nepochybuji, že když se povede, tak to může být dobré pití. Ale je to medovina. Medu by mi bylo líto. To, co je na... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika