Příspěvky uživatele - 129.96

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Moštoměr versus Cukroměr, 22.10.2010
Jestli to nebude tím, že v moštu se žádný alkohol nepředpokládá.
Větve jehličnanů na záhony, 21.10.2010
Á, zdá se, že to nikdo nedělá?
Větve jehličnanů na záhony, 18.10.2010
Mnoho zahrádkářů v této době zběsile ořezává smrky a jedle a přikrývá s nimi skalky a záhony. Je k tomu v této době nějaký důvod? Údajně se tím rostliny chrání před mrazem. Není mi jasné, jak by to mohlo fungovat. Pokud by se rostliny přikryly na... celý příspěvek >
Jablkovice - jak na ni?, 12.10.2010
No, ve svém příspěvku jsem nikoho nejmenoval, ale když už jste se k tomu přihlásil, tak už je ta přezdívka holt Vaše. Myslím, že to tak cítí i ostatní diskutující. A já to převážně myslím upřímně a s úctou. Nikoli pejorativně. Přeji hodně... celý příspěvek >
Jablkovice - jak na ni?, 12.10.2010
Takhle to dělám já. Jablka co možná nejzralejší. Všechny jednotlivě prohlédnu a případné napadení hnilobou vykrojím. Všechny jablka v lavoru omývám. Narozdíl od Děda Vševěda. Je to i z toho důvodu, že si rodina na části moštu i pochutnává. Mošt jim... celý příspěvek >
Šípkovica ako ma to, 12.10.2010
Šípkovice je skvělá. Skoro stejně pracná jako trnkovice, ale výsledek stojí za to. Letos se chystám, protože šípků je jak naseto. Návody mám na chatě, takže teď Vám přesné složení neřeknu, ale cukrovat je třeba jako obvykle a trochu přikyselit.... celý příspěvek >
Jablkovice - jak na ni?, 7.10.2010
Nasbírat a odstopkovat švestky a naházet je do sudu, je mnohem jednodušší, než nasbírat jablka, nadrtit a smoštovat. To je moje zkušenost. Na druhou stranu je mnohem hezčí pozorovat kvašení jablečného moštu v demižónech než švestky v sudu.... celý příspěvek >
Jak zapínat a vypínat zahradní osvětlení, 6.10.2010
Nezáleží na umístění, ale na propojení. Tedy světlo musí být zapojeno přes čidlo.
Jak zapínat a vypínat zahradní osvětlení, 6.10.2010
Jde to. Senzor bude řídit osvětlení při pohybu podle nastaveného času. Má to však i svoje negativa, Pokud v úhlu senzoru někdo projde nebo projede jiné auto (kočka, pes), tak sepne taky. Pokud tam jsou stromy a bude větší vítr, bude spínat... celý příspěvek >
PET flase - Slivovica (alkohol obecne), 24.9.2010
Až na to, že alkohol podávaný v malých dávkách, neškodí v jakémkoli množství.
Kvasenie zemiakov (brambor), 23.9.2010
Rozumím tomu dobře, že cukr přidávaný do kvasu nezpůsobuje škrábání v krku a kocovinu?
Jak zacházet s azbestem, 23.9.2010
Jen tak pro zajímavost: Základní pracovní postup firmy, odstraňující vaši eternitu střechu by měl být rámcově následující: 1. Předložení povolení o zacházení s nebezpečným odpady 2. Odsouhlasení pracovního postupu likvidace příslušnou KHS 3.... celý příspěvek >
Co se mi to stalo s rajčaty?, 17.9.2010
Pakliže před týdnem byla krásná a bez plísně, tak patrně zmrzla.
Kompoty, 17.9.2010
Zejména u zeleniny a hub nakládaných ve sladkokyselém nálevu, mám zkušenost, že se kvalita s časem takřka nemění (určitě do 5 let). Pochopitelně se okurky nesmějí rozvařit hned při sterilaci. Nemám rád rozblemcané nakládačky.
Jak na kvas, 15.9.2010
Jestli tomu dobře rozumím, tak, podle Vás, švestky a ostatní ovoce mají zvláštní schopnost být 4 měsíce na stromě a zachycovat na sobě z ovzduší jenom divoké kvasinky. Všechno ostatní odpuzují, takže to na nich nezůstane. Zajímavá teorie.... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika