Příspěvky uživatele - 126.125

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Prosíím opět o určení pokojovky, 6.7.2011 Obsahuje fotku
citronový muškát je i venkovní květina ,doroste velikých rozměrů pokud ji necháte, já si ji stále množím, /odříznu sazeničky zastrčím do zeminy a namnožím jich tak desítky ročně. Má velmi příjemnou vůni, když se zavadí o listy. Květy má ale... celý příspěvek >
Prosíím poradí někdo?, 5.7.2011
podle lesklých listů bych tipla na kamelii uvidíme další jak budou radit
Narozeninový dárek, 3.7.2011
můžete ji také zasadit do polostínu na zahradu s mírně humusní půdou tam se jí bude dařit, nyní by byla vhodná chvíle, když nejsou parna, a na podzim před mrazíky cibule vyjmout a nechat do jara třeba doma v květináči, ale v chladnější místnosti a na... celý příspěvek >
Darovaná pokojovka - jak se o ní starat, 3.7.2011
je to Spathiphyllum má ráda polostín, je velmi nenáročná zalévat jen mírně jednou za 14 dní pohnojit pokoj. hnojivem v zimě se zalévá jen velmi velmi málo přezimuje i v chladné místnodsti má to ráda kolem 12st, jen pak pěkně roste má ráda jednou... celý příspěvek >
Opadání květů u Orchidey, 2.7.2011
zřejmě už odkvetla
Diffenbachia, 2.7.2011
je více drůhů difenbachií, s menšími listy -ta nedorůstá žádné obří velikosti, ale nikdy ji nezastřihuji. jiný druh s velkými listy a krásnou kresbou může dorůst třeba v pokoji až do stropu a listy jsou pak opavdu obří. v obou případech chce hnojit... celý příspěvek >
Alokázie, 2.7.2011
projděte si tuto diskuzi
Co je to za rostlinku?, 2.7.2011
ano bude z ní keřík a přidala bych tyčku z bambusu jako podpěru, ona by se i plazila, ale má velmi těžké listy a převážily by celý květináč.
Nevíte, jak na to?, 2.7.2011
Palmy které si dovezeme se vemi špatně přizpůsobují našemu klimatu. Vyhovoval by skleník a na zimu zimní zahrada. Nesmí být přelité, pokud jsou mladé sazenice nesnášejí přímé slunce a hlavně nesnesou průvan.Hlavně rostou velmi pomalu.
Dracena, 30.6.2011
Vyklopte ji a poznáte jak to s ní je, já bych zkusila obrat ty listy, které jsou opravdu špatné a přesadila ji do nové zeminy a opravdu minimálně zalévala Já tedy se přiznám, na ni skoro zapomínám s vodou a roste pěkně. hajank5
Co je to za rostlinu a jak jí pomoci?, 29.6.2011
určitě ji uřízněte a nechte pustit kořínky ve sklenici s vodou a hlavně ji pak dejte do nové zeminy na pokojovky.Nedávejte příliš velký květináč, pak jí dlouho trvá než prokoření a dlouho neroste. Bude to kolopejka
Nevíte, co je to za rostlinu?, 29.6.2011
jedná se o žumen/cisus/ s určitostí
Neznámá rostlina, 25.6.2011
koupila jsem si semena durmanu fialového a bylo 5 semen v pytlíčku a všechny semena byl plevel, ani jedno nebyl durman, taky se mi to nelíbilo
Neznámá rostlina, 25.6.2011
mně to připada jako paprika 
Aby trubac kvetl, 25.6.2011
také pěstuji už cca 5 let trubač a ještě nekvetl, mohla bych ho ještě nyní zastříhnout? utvořil by nové výhony a kvetlby? Co poradíte nebo to mám nechat napřesrok?Děkuji za rady
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika