Příspěvky uživatele - 126.125

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co do kvetinaca na jar?, 11.9.2011
každé květy musíte obírat jedině snad nyní odruda milionbels je samočistící- zkuste si najít tutpo odrůdu a přečíst si o ní zda vám bude vyhovovat tím, že se obírají odkvetlé květy - rostlina nasazuje stále na nové
Název rostliny, 11.9.2011
Také ji pěstuji již několik let, ale venku nepřezimuje- musíte ji s květináčem zimovat ve světlé a ne moc teplé místnosti, z mé zkušenosti tak 15st.
Co je to za květinu?, 11.9.2011 Obsahuje fotku
Zřejmě k vám zanesl vítr semínko tohoto Líčidla, je to atraktivní rostlina, rychle se však množí a na plodech si velmi pochutnývají ptáčci. Ke konzumaci však nic moc plody mají mdlou chuť a ke konci spíš svíravou v ústech.Někdo pro jeho barvu... celý příspěvek >
Název okrasného keříku, 4.9.2011
Děkuji to jsem ráda - dobrou noc
Název okrasného keříku, 4.9.2011 Obsahuje fotku
Prosím poraďte mi s určením názvu keříku - měl by být i kvetoucí je to ten menší světlý
Název květiny, 28.8.2011
mohlo by to být Eupatorium-někde roste hojně i v přírodě- babička ji sbírala jako léčivku
Neznámá květina, 24.8.2011
mě to připadá jako sestříhaná vrbička u nás ji mají v zahradnictví - podívám se -pod jakým názvem je uvedena
Poraďte prosím s názvem květinky, 23.8.2011
moc děkuji
Poraďte prosím s názvem květinky, 23.8.2011 Obsahuje fotku
Předem děkuji všem za příspěvky  známá si neví rady ,chci jí pomoc najít název květinky
Uvaření, 16.8.2011
dříve se říkalo nezalévej v horku není to pro květiny dobře, nyní jsem četla, že to vůbec nevadí  spíš se květiny sluncem spálí, které ho nesnesou
Pochlubte se svými balkonovými kytičkami, 15.8.2011
Marie, jako vždy... překrásné
Co je to za stromek - bříza?, 12.8.2011
Vypadá to opravdu na břízu ale v dnešní době je to opravdu plevel hrozně se rozmnožuje a zapleveluje co se dá. A hrozně rychle roste
Jaké rostlinky do truhlíků na podzim, 9.8.2011
můžete zasadit macešky, ty pokvetou do zámrazu, já je vždy po likvidaci letniček sázím, už jsem viděla v zahradnictvích se objevily minichrysantémy nebo vřesy jsou ve více barvách a jsou krásné ,kombinujte je s břečťanem nebo drátovcem
Štětkovec, 8.8.2011
Doba květu: Callistemony jsou zajímavé i tím, že nás potěší záplavou květů hned 2x do roka. Hlavní období kvetení je květen a v srpnu/září se dočkáme druhé vlny. Barva květu: karmínově červená Stanoviště: plně osluněné nebo poloslunné... celý příspěvek >
Africká fialka, 8.8.2011
Já je tedy moc nehnojím a kvetou stále. Jednou jsem četla, když se občas utrhne pár spodních lístků, že víc kvetou a je fakt, že je často obírám a otrhávám. Nevím tedy zda je to tím.Ale vyzkoušejte.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika