Příspěvky uživatele - 99.169

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nákup sekačky i křovinořezu, 23.7.2009
Já osobně mám Husq s pojezdem cca 7 roků a pouze jednou měněn řemínek a preventivně jsem vyměnil rolničky napínání řemenu. Tím nezpochybňuji Stigu, ale s tou zkušenost nemám. A pokud já bych vybíral okouknul bych obě, pokud by byla možnost aspoň... celý příspěvek >
Nákup sekačky i křovinořezu, 23.7.2009
Taky bych se jednoznačně přimlouval k pojezdu. Mám zahradu 1500 m minus zastavěná plocha a asi bych dost nadával pokud bych se ještě mordoval s tlačením sekačky. Práce, která je pro křoviňákúobsekání stromků, plotu, chodníku atd/ není tak kritické a... celý příspěvek >
Motohodiny RZT 54, 26.6.2009
Protože motohodina je definována počtem otáček. Tj. pokud motor "blafe" na volnoběh tak nenaběhá za hodinu provozu 1 Mh a naopak pokud jede na plné koule tak 1Mh natočí dříve než za 1 hodinu provozu. Těmito otáčkami je tak vlastně... celý příspěvek >
Křovinořez Garden King - Tv products, 12.6.2009
Křoviňák s výkonem 0,75 kW NIKDY nemůže uříznout 15 cm stromek. Jen chlupy ve dřevě v řezu kotouč zastaví. Já mám na křoviňáku 43 ccm tento kotouč a nad 7 - 8 cm je to již trápení. Nikdy totiž nedojde k prořezu v konstantní rovině a dřevo kotouč jako... celý příspěvek >
Typ travního osiva pro daný účel, 12.6.2009
Tak já mám aplikovaný Barenbrug Shade v prostoru pod kaštany, ale část/směrem na východ/ je cca 3/4 doby osluněná a zatím jsem nezaregistroval rozdíl. Je pravda, že je tam zatím cca 7 týdnů a letos toho slunce moc nebylo. Ivan
Mountfield nebo přes internet?, 4.6.2009
Nevíte někdo jak je to vlastně s tím notebookem? Je na něj též záruka??? U některých takovýchto akcí je tento "dárek" vyjmut ze záruky argumentací "toto bylo dáno jako dárek, Vy jste jej vůbec neplatili a tudíž na něj není... celý příspěvek >
Jaký traktúrek, 2.6.2009
Ale nerozumím kam... to nechávám prolítávat... Já seču tak, že za mnou či traktůrkem lítá gejzír posečené trávy a pokud ten ustane- znamená to, že je ucpáno. Ale to samé platí při sběru do koše. Ivan
Jaký traktúrek, 2.6.2009
Já mám Alko 102 cm 15,5 koně a hydropřevodovka a zatím spokojenost. Jinak mokrou trávu lze sekat, ale pokud jste nervák jako já tak upřímnou soustrast. Mokrá tráva se v tunelu lepí a ten se zablokuje. Takže vyhrnout rukávy a vybrat, klacem... celý příspěvek >
Zahradni sekacka zastavuje, 28.5.2009
Pokud je řešením chodu motoru nutnost zapnout sytič i při běžném chodu je evidentní, že směs je chudá- mnoho vzduchu- málo benzínu. Šel bych po vzduchové netěsnosti, nebo přicpaném průtoku benzínu/možná i nízká hladina, pokud je plovák/. Ivan
Co teď s kadeřavostí?, 27.5.2009
Možná z trochu jiného soudku. Ale taky houbová choroba. U domu máme velkou starou třešeň/ objekt zakoupen vloni v dubnu/, která byla dost napadená klejotokem. Zprvu jsem uvažoval i o pokácení, ale vzhledem k tomu, že je jediná, tak jsem jí ponechal a... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika