Příspěvky uživatele - 99.169

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Záběh nové motorové pily, 26.4.2010
S tímto/ rychlé vytočení naprázdno/ bych se neztotožňoval- mluvím samozřejmě o fázi záběhu. Při prudkém přidání plynu dojde je zvýšení pracovních tlaků ve válci což není v rámci záběhu záhodno. V záběhu jemně a piánko.   Ivan
Zametací stroj na dvůr, 23.4.2010
Přemýšlím nad řešením následujícího problému a možná, že nejsem první kdo toto řešil a bude mít ideu.V novém/starém/ domě je dlážděný dvůr cca 350 m2, dláždění kamenými kostkami cca 10 x 10 cm.Jakmile začne jaro tak mezi spárami začne prorůstat tráva... celý příspěvek >
Dutá koruna nebo na terminál?, 21.4.2010
Možná asi nejsem jediný kdo má v této problematice nejasno a pokud studuji techniku řezu pouze z knih, někdy mám pocit, že ne zcela jasně rozumím tomu co autor chce říci a následně to přenést na strom. Pokud jsem zatím dospěl k tomu jakým způsobem... celý příspěvek >
Hledám radu jakou rotační sekačku, 14.4.2010
Tak přestaňte shánět - taková zatím neexistuje. Mokrou trávou se zalepí každá sekačka. Poruchová je či může být každá. Já mám osobně Husq Royal záběr 43 cm s pojezdem, cca 7 let maká v dost tvrdých podmínkých a kromě výměny řemínku pohonu je vše... celý příspěvek >
Nářadí Fiskars, 2.4.2010
Nůžky F mám cca 6 let, ale cca 4 roky s nimi střihám trochu nerad. První dojem vinikající, ale časem se vytvořila vůle a zvýknou střuih. Nyní používám takové zelené/značku opravdu neznám/ za zlomek ceny F a naprostá spokojenost. Dále mám vysouvací... celý příspěvek >
Sekačku opravit či novou?, 2.4.2010
Taky bych se přikláněl k nové. Záruka mi dá jistotu, na staré odejdou kolečka a pořád se budu trápis se starým werkem. Ivan
Travní traktor, 10.3.2010
Káru jsem nikdy nevážil, a le klasická samovýroba před 20 lety-odhaduji 80 kg.Dřeva naložím tak cca 0,4 -0,5 prm což by mohlo být 160 - 200 kg, tj dohromady 200 - 250 kg. Ale je fakt, že pocitově už to trochu dře- jsou slyšet trochu... celý příspěvek >
Travní traktor, 9.3.2010
Mám 2 sezony ALKO T1000 hydro- název je z hlavy, tak se omlouvám za případnou nepřesnost. Zatím spokojenost s násl výhradami: - povolená napínací kladka sečení. I když je tam samojistící matka, tak se napínací kladka povolila a já zjistil, že je... celý příspěvek >
Jak ostříhat loňskou meruňku, 9.3.2010
Taky mi mluvíte z duše. Ono totiž pokud se člověk chce něčemu naučit, tak musí mít zpětnou vazbu své práce. A v tomto oboru ta zpětná vazba je poměrně dlouhodobá a navíc ještě ovlivněna velkým množstvím faktorů/ kvalita sázeného stromku, odrůda,... celý příspěvek >
Technicka otazka, 26.1.2010
A je to benzínová nebo elektrická pila? Ivan
Zahradní traktůrek, 7.1.2010
Technika, která by toto "uměla" bude v nových cenách cca někde kolem 400 -500.000,- Kč. Malotraktor např řady Kubota a k tomu přídavná zařízení. Je jen otázka zdali je to to co hledáte, avšak klasické traktůrky/nebo lépe sekačky se... celý příspěvek >
LED osvětlení nebo klasika, 30.11.2009
Také jsem zvažoval typ osvětlení - kuchyňská linka - stropní bodová světla. Pro LED - nízká teplota žárovky/ mám dřevěný strop/, nízký příkon - proti - vyská cena/ dejme tomu/, vysoká zástavbová výška u některých typů, ale hlavně světlo mi nebylo... celý příspěvek >
Čím čistit karburátor?, 11.11.2009
A možná, že jsem napsal nesmysl, tenkrát se jednalo o čtyřtakt, neuvědil jsem si, že motokoloběžka má 2 takt. Ale je možné, že tento přípravek lze použít i pro 2 takt, to je nutno prověřit. Cena byla tuším něco kolem 150 Kč do 45 litrové... celý příspěvek >
Čím čistit karburátor?, 11.11.2009
Existují přípravky / u benzin.stanic/ který se naleje do nádrže a za provozu pročistí celý karburátor. Odpadne tak rozebírání. Měl jsem ustájené auto asi 2 roky s benzinem a po opětném zprovoznění byl motor strašně líný. Po vyjetí nádrže s tímto... celý příspěvek >
Sekačka za malotraktor, 14.8.2009
Já se obávám, že máte protichůdné požadavky - malo či minitraktor s tříbod.závěsem většinou nese mulčovač nebo bubnovou sekačku. A ani jedno není optimální pro kvalitní krátký trávník. Na tento účel je asi vhodnější vřetenová sekačka nebo klasická... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika