Příspěvky uživatele - 48.243

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mšice na pustorylu?, 29.5.2010
Pustoryl - "nepravý jasmín" - mšice přitahuje, zvláště jeho jemnější odrůdy, mám je na něm každoročně, konce větviček obalené čenými mšicemi. Zabírají stejné postřiky jako na růže, já používám léta letoucí Pirimor, jen spotřeba je... celý příspěvek >
Bromelie guzmania Tutti frutti, 29.5.2010
Růžice bromelie kvete jen jednou, a to po dosažení určité - dospělé - velikosti. Jsou ty vaše odnože už tak velké, jako byla jejich "matka" v době květu? Obecně se dá říci, že vykvetení bromelie v pokojových podmínkách - to znamená bez zvyšování... celý příspěvek >
Poznáte, co vyroste?, 26.5.2010
To je pravda, orlíček nemá pod semeníky ty zaschlé listy...
Zimolez - o jaký druh se jedná, 26.5.2010
Není Lonicera ledebourii spíše keř? A listy nemá podobné L. caprifolium.
Begonie, 25.5.2010
Omlouvám se, shnilá a ne zhnilá, až teď mne to trklo do očí...
Poznáte, co vyroste?, 25.5.2010
Souhlasím s paní Kamilou, téměř jistě orlíček. Podobné tobolky se semeny má ještě Eranthis, ale ten by si paní Danny asi nespletla s kvetoucí kytkou u cesty.
Apios americana, 24.5.2010
Zima, zima, mně neraší ani jiřiny...
Jak se jmenuje tato rostlina?, 24.5.2010 Obsahuje fotku
Gypsophila repens má úplně jiné listy, tvoří nízké bochánky, tvar listů je dobře patrný na této fotce - není moje, omlouvám se autorovi...
Jak se jmenuje tato rostlina?, 24.5.2010
Není ten rožec spíše Cerastium bieberstenii?  Ten se plevlí až až. Cerastium tomentosum mám na skalce léta, tvoří mnohem jemnější bochánky, zvláště když ho po odkvětu sestřïhnu a šíří se velmi pomalu do stran. Rozdíl je ve velikosti,... celý příspěvek >
Více kaktusů v jedné nádobě, 23.5.2010
Paní hajank5, Vaše obrázky jen potvrzují moje slova o nevhodnosti pěstování více rostlin v jedné nádobě. Navíc je na nich kaktusů pomálu, většina rostlin jsou jiné sukulenty, které rostou rychleji a už začínají těch pár kaktusů utlačovat. Ten... celý příspěvek >
Co je toto za rostlinu?, 23.5.2010
Na česnek to má nějak moc listů, počkejte na květ. A taky můžete ty listy ochutnat, česnek poznáte snadno...
Rozkvetlý Krvokvět, 23.5.2010 Obsahuje fotku
Bílý je jiný druh, Haemanthus albiflos, pěstuje se mnohem častěji, nezničitelná kytka.
Zaplevelení růže svraskalé, 20.5.2010
Hubit cokoli Roundupem a spol. kolem růží je poněkud "vošajslich". Růže jsou na Roundup extrémě citlivé, stáčí kapička na list a během roku odejde celý keř - osobně nechtěně otestováno...
Poléhavá pyracantha?, 20.5.2010
Není mi známá poléhavá odrůda hlohyně. Až pořádně zakoření, nové výhony se vzpřímí. Šedesát kusů,  to Vám nezádivím budoucí stříhání, pořiďte si plechové ruce a kovové boty, trny hlohyně propíchnou i silnou podrážku...
Určení rostliny, 19.5.2010
Zřejmě Sedum sieboldi, prodává se dosti běžně.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika