Příspěvky uživatele - 182.202

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jed na pavouky, 10.7.2010
Jo, není,co dodat! Souhlasím! Není špatné vzít vysavač a pavučiny vyluxovat.  Roman
Copak je to za škůdce?, 10.7.2010
Nemyslel jsem to špatně Slunéčko poznám, protože jsme pozorovali a zkoumali vývoj hmyzu a já na slunéčkovité psal článek do školního časopisu, tak si ještě ze školy pamatuju. Jenom jsem si obhajoval svou pravdu. Ne chytlavý nejsem, vydržím... celý příspěvek >
Prořezání stromu, 10.7.2010
Mám zkušenosti s chvojí smrku pichlavého(nesprávně stříbrného)  Jeho jehlice jsou tvrdé a špatně se sním pracuje.Takový zájem o něj není. Také jsme ho porazily na dušičky, s tím, že chvojí za pár korun prodáme a nakonec jsme jej spálily v kotli.... celý příspěvek >
Copak je to za škůdce?, 10.7.2010
Lído, taky bych pár takových slunéček uvítal v lesnictví a na zahradě. Máte opravdu přehled. Já znám poslední dobou jenom lýkožrouta v lese a mšice doma, které jsem večer zlikvidoval. Jsem autorem první odpovědi a vzkazu pro konvalinku. Roman
Copak je to za škůdce?, 9.7.2010
Pro konvalinku. Co myslíte Vy, co to je.Lýkožrout smrkový (Ips typographus)? Pokud vím svůj typ na škůdce jste nedala, ale vysmívat někomu se dovedete.Slunéčko jsem určil správně, neboť na vysoké lesnické škole jsme předmět, jako Entomologii také... celý příspěvek >
Jilm - co to je za škůdce?, 9.7.2010
Běžnými přípravky proti mšicím. Jako lesník používám Vaztak 10SC. Občas v našem revíru na takového škůdce narazím. Souhlasím s panem Stanislawem.Latinský název bych opravdu nevěděl. R.
Copak je to za škůdce?, 9.7.2010
To je larva slunéčka sedmitečného.Nemusíte se ničeho obávat, úrodu Vám nespasí.
Cuketa zahnívání plodů, 9.7.2010
Také zalévám ke kořenům, plody nám také hnijou a přišli jsme na to proč  Protože slimáci a ptáci Oni jí nakousnou nebo naklovnou naklovnou a cuketa shnije. Vy ten zob, nebo skus na shnilém plodu neuvidíte. Loni jsem na cuketě vyplašil nějakého... celý příspěvek >
Jaký benzín do sekačky?, 8.7.2010
Dobrý večer.Dnes jsem dostal od souseda cca 80 let., benzínovou sekačku. Je to vodňanská Jikov, jednobubnová,mám za to Adéla, bez pojezdu. Před několika lety jsem s ní párkrát sekal a staral se mu o ní. Sekačka stála několik let v garáži a nikdo s ní... celý příspěvek >
Křovinořez - kvalita?, 8.7.2010
Stihl FS 450 ,ta vydrží opravdu hodně. 
Jed na pavouky, 8.7.2010
Zdravím, před cca 10 lety jsme jej vystříkali ve stáji Vaztakem 10 sc. Tuším 5ml přípravku na 10 l vody.Najděte si přes Googl vaztak 10 sc a ono vám to něco vyhodí. Nebudu tu detailně přednášet o přípravku. Jako lesník mám k němu přístup.Běžně v... celý příspěvek >
Křovinořez - kvalita?, 8.7.2010
 Nám se v lesnictví po x letech osvědčily Stihlky. Husqvarnu, Partner a Jonsered vyrábí ve Švédsku fa. Electrolux, zakže jsou stejný vnitřky, akorát jsou jiné kryty. Oleo mac a byť i jiné značky řadící se do profi kategorie vydrželi max. sezonu.... celý příspěvek >
Jaké používáte postřikovače?, 7.7.2010
Také používáme rosiče Stihl na sadech. Maximální spolehlivost, profesionální jednání a přístup k zákazníkovi od fy Stihl.
Dotaz na postřik, 7.7.2010
Ještě k Vaztaku 10 SC.Dá se objenat přes internet. Cena se pohybuje kol. 1800 Kč za 1 litr.  Roman
Dotaz na postřik, 7.7.2010
Pro Lenku. O účinnosti a dostupnosti Vaztaku 10 SC jsem se zmiňoval v dizkuzi MŠICE.Dotykový a požerový jed s účinkem knoc-aut: Etiketa nemá na označení zkřížené hnáty s lebkou. Jedná se o insekticidní přípravek ve formě suspenzního koncentrátu na... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika