Příspěvky uživatele - 230.20

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Tvarování japonských javorů, 3.8.2007
Ještě bych k uvedeným radám dodal, že vhodný termín k řezu je období vegetačního klidu - mezi opadem listů a jarním narašením (radši jen do konce ledna).
zahradni solarni osvetleni, 2.8.2007
Já už Vám odpověděl ve Vašem dotazu k odpuzovači. Solární lampička i po slunném dnu, instalovaná na jižní straně, se večer tak tak nažhaví. Druhá se prakticky nerozsvítí vůbec. Podle přísvitu, který vydávají, byste našel lampičku, cestu k ohništi... celý příspěvek >
solarni odpuzovac krtku, 2.8.2007
Vaše otázka by se dala rozdělit na dvě části. 1/ Odpuzovač. Je tu na něj řada negativních názorů. U mě na zahrádce se od doby, kdy jsem 2 ks instaloval, krtek neobjevil. Může to být náhoda, ale mám už třetí rok klid. Odpuzovače jsou na baterie.... celý příspěvek >
Vysazování a hnojení koniferů, 1.8.2007
Pro hnojení lze s úspěchem použít i obyčejný, univerzální a osvědčený Cererit. Tím samozřejmě nechci "shazovat" speciální hnojiva pro jehličnany. Jen, že mi funguje. A čas od času hořkou sůl. Pokud budete kupovat zeminu, skutečně ji promíchejte s... celý příspěvek >
Pokojové květiny nevyžadující dostatek světla, 1.8.2007
Tchynin jazyk (Sansevieria), ale ne s panašovanými listy, nějaká voskovka (Hoya), kořenokvětka (Aspidistra), klívie-řemenatka (Clivia). Tyhle by mohly přežívat. Ale nepočítejte s tím, že dobře porostou. Spíš budou přežívat. Pokud máte v pokoji... celý příspěvek >
tuje zesvetlala - jakoby uschla?, 1.8.2007
Odpvídáte si asi sama: Nebyla zalévána, ani hnojena... Pokud jste v letošním horkém létě nezajistila přísun vody, je velmi pravděpodobné, že uschla.Také se mi stalo, že jsem u sebe na zahrádce objevil v kořenech uschlého cypřišku přímo centrum... celý příspěvek >
Letní odrůdy jabloní - jakou si vybrat?, 31.7.2007
Díky za informaci, využiji na podzim!
Letní odrůdy jabloní - jakou si vybrat?, 30.7.2007
Připojuji se téhle prosbě. Prohlížel jsem http://www.sempra.cz/odrudy/ovoce/#jablone a mám z toho v hlavě guláš.
jak množit wistarii?, 30.7.2007
Docela dobře funguje zahřížení!
Japonské javory úspěšně rostoucí, 26.7.2007
Zralost ke sklizni poznáte snadno podle toho, že se křídlaté nažky samy pustí větví. Výsev od jara do podzimu, klíčí vždy následující jaro po přemrznutí.
Prosím o základní rady pro zelenáče, 23.7.2007
Pane Vysloužil, docela jste mě pobavil. Klobouk dolů, přesně jste vystihl jedinou (podle mě, amatéra) slabinu zmíněné knížky. Skutečně jsou uvedeny chemické přípravky, které jsou na trhu v Německu. Ke cti překladatele (a konzultanta) ale musím... celý příspěvek >
Prosím o základní rady pro zelenáče, 23.7.2007
Kromě už zmíněné, opravdu dobré knížky 1000 rad zahrádkářům bych ještě dopručil Johannes Höhne: Dvanáct měsíců v zahradě. Je to sice překlad z němčiny, ale je to povedená knížka. V Německu oblíbená stejně, jako našich 1000 rad. Zatím co v 1000 radách... celý příspěvek >
Poraďte mi prosím někdo ohledně wistarie, 23.7.2007
Určitě se vám ujme výhon, zahřížený do země.
Mulčování, 20.7.2007
Mulčování by snad mělo smysl jen při sekání vyloženě nakrátko. A to ještě ne při každém sekání!!! Také jsem o tom uvažoval a mulčovací variantu po získání informací opustil.
Katalpa - pěstování, 20.7.2007
Hořká sůl - síran hořečnatý. K dostání v zahradnických prodejnách buď jako prášek, nebo v plastové lahvi jako roztok. Aplikuje se buď postřikem na list, nebo jako zálivka. Někdo jen pocukruje půdu. Umožňuje rostlině lepší příjem prvků z půdy.... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika