Příspěvky uživatele - 248.54

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kanadská borůvka dělám dobře?, 2.6.2008
RAději ne, rašelina je rašelina. Borůvky pěstuji již 5 rok, jsou nádherné, a přesto, že jsem rašelinou nešetřil, po té co se přibrzdil růst, koupil jsem několik pytlů rašeliny a odryl zeminu, tam kde rašelina už nebyla a dosypal zeminu. Borůvka se... celý příspěvek >
Jakou strunovou sekačku? Poraďte, 2.6.2008
Děkujeme Vám za kvalitní a podrobnou recenzi
Jaký vyžínač?, 28.5.2008
Mám podobný problém, rád bych koupil vyžínač na dostřihávání okrajů trávníku Uvažuji o následujících typech Homelite HLT 26 CDY Partner Colibri T 25 II (nyní v akci o 25% levnější) Bolens BL 2838 C AL-KO BC 250 Vario Všechny mají cenu 2990... celý příspěvek >
Válcování trávníku, 27.5.2008
Děkuji Vám Josefe za Váš názor. S trávníkem je to tak, že buď do něj nainvestujete čas a energii hned z kraje, nebo celý život za nic nestojí. Pískování není drahé, ale je pracné (dovoz náklaďáku betonářského písku je často dražší, než samotný... celý příspěvek >
Japonské koi kapři a kočka, 27.5.2008 Obsahuje fotku
Ideální je postřik ovač spínaný čidlem pohybu - pyrosenzorem. Kočičák vyloví jenom malé rybky z mělkého jezírka. U rodičů jsem ale viděl, jak jim stojí ve velkém jezírku volavka a je nějaká "divná". Byla tak přežraná ryb, že nemohla... celý příspěvek >
Jaký zvolit typ živého plotu proti čumilům?, 27.5.2008
Ideální rada, podobně jsem postupoval i já.
Jaký zvolit typ živého plotu proti čumilům?, 27.5.2008
Psí víno, kombinované s břečťanem - psí víno poroste, pokud jej budete hnojit plot do dvou let zcela nepropustnou stěnou. Břečťan se bude plazit pomaleji, ale později zakryje plot v zimě. Mám tento postup vyzkoušený. Skvěle to vypadá a nemusíte čekat... celý příspěvek >
Nápady na levné fólie či materiály na jezírko, 25.5.2008
OK, opět platí, co jsem napsal výše, zároveň je jisté, že Vám nikdo doporučení ZÁVAZNĚ nedá, pokud je materiál primárně schválený na jiné použití. Zde je možné pouze vyzkoušet nový materiál na základě důvěry v katalogové listy a... celý příspěvek >
I toto je Mountfield, 25.5.2008
Dobrý pokus, ale jste jaksi mimo mísu. Bláboly o "rukách" si nechte na koledu. MO je skutečně vítězství divokého marketingu a impotence dozorujících úřadů , obé umocněno arogancí MO. Kdyby nebyli tak profláknutí, byli by směšní.
zkušenosti s Yard-man 6021 SPK, motor kawasaki 180, 25.5.2008
Zdá- nezdá, Yard man patří k nadstandarně kvalitním značkám, není to sice třída jako je Solo, nebo Jonsered, ale kvalita je dobrá.
Nápady na levné fólie či materiály na jezírko, 23.5.2008
Mno chemie mne živí :-)), takže, se bavím a nebudu odpovídat stejně ostře. V průmyslovém použití si nemůžete dovolit luxus kompromisů, pokud nastudujete podrobně manuál pro aplikaci Junifolu (ostatní KVALITNÍ průmyslové folie jsou na tom podobně)... celý příspěvek >
Nápady na levné fólie či materiály na jezírko, 23.5.2008
Pane hrkale! Proč by měli být sdílní? Vždyť by se sdílností připravili o obchod! Nicméně, jistě mi dáte za pravdu, že pokud chcete cokoliv kvalitně, musíte si to bez ohledu na to, jakou firmu objednáte nastudovat a často i naučit... Víte pane... celý příspěvek >
Nápady na levné fólie či materiály na jezírko, 21.5.2008
Aritmetika je prostá Junifol se všemi svými atesty začíná při síle 1mm někde okolo 75 kč/m2, síla 2mm je někde okolo 150 kč/m2. Zakoupit můžete i 15 m široký pás, bez nutnosti cokoli svařovat, či lepit, navíc s atestem pro použití i pro pitnou vodu,... celý příspěvek >
Nápady na levné fólie či materiály na jezírko, 21.5.2008
Pane Hrkale, píšete většinou velmi fundovaně, ale tentokrát jste dal do vztahu nesouvisející proměnné. Samozřejmě je nutné dodržet technologii položení. Kdo je na ruce levý, nebo lidově řečeno na řemeslné práce čuně, má zajít za profesionálem.... celý příspěvek >
pařezy - jak je zlikvidovat a pochutnat si, 21.5.2008
Ze zde zmíněných je účinná likvidace ledkem, pokud byste chtěl užít něco legrace, zakupte sadbu dřevokazných hub - Hlívu, Polničku topolovou, Opěnku měnlivou a podobně, špalek listnatého stromu 1-2 měsíce po pokácení inokulujte dle návodu, sadbu... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika