Příspěvky uživatele - 248.54

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
houbičky v trávě, 2.8.2008
Také Vás zdravím, diskutovat se vztahovačnýmim konfabulátory nemá cenu...
místo dlažby venku cihly? nebo jiný materiál, 2.8.2008
Máte naprostou pravdu, luxusní, velmi odolný materiál jsou lícovky...(metr za několik tisíc... Paradoxně kamarádka sehnala někde za cenu odpadu!!! přířezy lícovek - formátují do dokonalého tvaru řezem z vetšího formátu. Má kolem domu naprosto... celý příspěvek >
houbičky v trávě, 2.8.2008
Danielo, neplýtvejte energií, to čeho jsme svědky je problém spíše medicínský.
houbičky v trávě, 1.8.2008
Máte pravdu, tazatelce můžeme jenom závidět, že jí na zahradě rostou orchideje.
vretenova sekacka Bosch ASM 32F, 1.8.2008
Já jsem ke stejné Boschce přišel stejným způsobem jako Vy.:-)) Zahradu sekám klasikou a s vřetenovkou experimentuji na malé ploše :-))
Lze zaměnit rašelina za hrabanku z lesa při výsadbě vřesovištních rostlin?, 1.8.2008
Určitě se snažte dopřát oběma rostlinám hodně rašeliny, vody a hnojiva. Osobně mám sice pocit, že azylky jsou o něco odolnější, ale je to skutečně velmi subjektivní zkušenost.
renovace trávníku, 1.8.2008
OK, ona to pane Vysloužile není totiž žádná legrace. Tato informace, pokud si dobře pamatuji bývávala dokonce v minulosti součástí příbalové informace. Ale zamysleme se společně - glyfosfát vykazuje velmi rozdílnou efektivitu na různé rostliny -... celý příspěvek >
Lze zaměnit rašelina za hrabanku z lesa při výsadbě vřesovištních rostlin?, 31.7.2008
Já jsem vždy rozevlátý a vše dělám velké :D , určitě jste zmínil i velmi důležitý bod - zálivku, rašelinomilné rostliny povětšinou preferují i masivní zálivku.Je to u Rododendronů a borůvek nejčastější bolest - nedostatečná zálivka
Jak se zbavit mechu, 31.7.2008
čtěte pozorněji, napsal jsem teoreticky a prakticky! Do tanku v tank!
houbičky v trávě, 31.7.2008
Musím se přiklonit k názoru Daniely. Pokud by Vám houbičky hodně vadily, můžete drn provzdušnit a zlehčit - postupně vertikutací a následným pískováním. Samozřejmostí je odstranění "lavórů"   do kterých voda stéká.
Jak se zbavit mechu, 31.7.2008
Opět si o problematice "něco myslíte" , leč nic o ní ani teoreticky ani prakticky nevíte. Bez dalšího komentáře.
Lze zaměnit rašelina za hrabanku z lesa při výsadbě vřesovištních rostlin?, 31.7.2008
Velice dobrý, vyčerpávající a exaktní příspevek. Každému je jasné, že okurky v pařeništi potřebují záplavu kompostu, je ale smutné, když odborníci odepřou konkrétní rostlině vhodné stanovištní podmínky. Ono se to totiž nápadně podobá práci, navíc je... celý příspěvek >
Mám taky koťata, 31.7.2008 Obsahuje fotku
I já děkuji za pozdrav a OFF TOPIC připojuji fotky  dvou členů zmíněné smečky.
renovace trávníku, 31.7.2008
Jste velmi laskavý a trpělivý člověk pane Vysloužile, já neumím nastavit "druhou tvář", obávám se, že postrádám Vaši trpělivost. Nemyslím však, že existuje nějaký ostrý  předěl  mezi lidmi co se živí rukama a těmi co pracují hlavou. Na... celý příspěvek >
renovace trávníku, 31.7.2008
Děkuji za empatii, rozesmál jste mne - dobré nápady se snažím v duchu si vizualizovat.. A jako výraz poděkování zasílám pouze Vám citaci z české moderní klasiky Hadry Kosti Kůže ,V.Holan. - Zdokonalili jsme tanky. - Ale tank je v tibetštině... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika