Příspěvky uživatele - 155.12

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Burčák 2011, 17.8.2011
Tak jsem dnes poblíž Valtic viděl u silnice první prodejce burčáku a přitom jablka ještě nejsou zralá .
Nero už začína modrať, 17.8.2011 Obsahuje fotku
Nero mi po loňské výsadbě pravokořenné sazenice zarodilo. Střapce i bobule jsou malé ale již sladké. Rostlina roste velmi bujně.
Nejranější rajčata?, 17.8.2011
1. Tomatoberry Garden 2. Orange Santa, Golden Santa, Sweet Olive, Rosada, Finik želtyj 3. Sladkaja Děvočka -keříčková (1. místo za úrodnost) pak dlouho nic, následují všechny ostatní kterými se ale nadále již nehodlám zabývat. Prohlížel jsem dnes... celý příspěvek >
Melounoviště 2011, 17.8.2011
Byl jsem se tam dnes podívat a porost je tak ze dvou třetin na tabák, tady asi postřik na čerň okurkovou tolik nezabral. Plody jsou obnaženy a je jich tam asi 15 - 25 celkem slušných. Uvidím zda se porost dokáže alespoň trochu zmátořit aby měly... celý příspěvek >
Melounoviště 2011, 17.8.2011 Obsahuje fotku
Oteplilo se a tady na políčku melouny doslova letí, na zahradě je po rostlinách.
Nejranější rajčata?, 17.8.2011 Obsahuje fotku
Pár víkendových fotek.
Hodnocení meruňkové sezóny 2011, 15.8.2011
Zdravím taktéž, jinou možnost nemám. Místo jedné meruňky bude nektarinka, místo druhé třešeň a uvidím jak se jim bude dařit.
Hodnocení meruňkové sezóny 2011, 14.8.2011
Musel jsem stále stříkat proti strupovitosti i proti monilioze, bohužel meruňka je velký strom a řádné ošetření byl vždy problém, narozdíl od hodně menších broskvoní.
Hodnocení meruňkové sezóny 2011, 14.8.2011 Obsahuje fotku
Já jsem odrůdu Marlen po osmi letech paběrkování ohodnotil za pomocí pily, stejně jako Maďarskou vloni. Tím bylo pěstování meruněk u mne ukončeno.
Melounoviště 2011, 13.8.2011 Obsahuje fotku
Dnes sklizený bezsemený Granat F1 a Melitopolski. Granat do nás spadl jak do bezedné studny a Melitopolski čeká na rozkrojení. Melouny, i přes všechny potíže, mi ze všech pěstovaných plodin udělaly letos radost největší. Sezona ještě neskončila ale... celý příspěvek >
Nejchutnější rajčata, 13.8.2011
Dnes jsem sklidil malou část úrody na lečo a na sušení (pečení). Na videu je postup který právě naše trouba zkouší, další várka je v sušičce. Pollicino již nepěstuji a Sladkaja děvočka ho plně nahradí. Dá se koupit tady na tomto e-shopu. Rajčata jsou... celý příspěvek >
Melounoviště 2011, 10.8.2011 Obsahuje fotku
Další odrůda Szigetcsépi 51, tentokrát z "mokré" zahrady, váha něco přes osm kilo, zatím nerozkrojený.
Melounoviště 2011, 8.8.2011 Obsahuje fotku
Já sklidil dnes ze "suché" zahrady další odrůdu - Astrachanskij, má 8 kilo ale ješte jsem ho nerozkrojil.
Nejchutnější rajčata, 8.8.2011
Listy, alespoň ty spodní, se snažím vylamovat. Mám však taky hodně keříčkových kde je to docela problém. Jelikož to nemám u baráku tak není moc času a pokud navíc začne nepřetržitě pršet, tak na to nemám ani bůhvíjakou náladu a pokud nesvítí slunce... celý příspěvek >
Tento způsob léta zdá se mi poněkud nešťastným, 8.8.2011 Obsahuje fotku
Bez komentáře!
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika