Příspěvky uživatele - 155.12

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zvadlé listy, 7.8.2011
Já jsem taky zlikvidoval letos (osmiletou) meruňku, jednak špatně rodila a navíc letos uschly na jedné straně některé haluze a kůra na kmenu se začala odchlipovat.
Čím je réva napadená?, 7.8.2011
Já jen doufám že to stihne dozrát, bílé i Kodrjanku sklízíme již týden, ostatní sorty by potřebovaly tak týden hezky.
Čím je réva napadená?, 7.8.2011
Díky Paľo, déšť opět rozhodl že se stříkat nebude, réva je už napadena totálně, bez rozdílu odrůdy.
Jak poznam uzraly plod papriky?, 7.8.2011
Amy je dobrá volba, pro sklizeň za "zelena" je dobrá ještě Vlasta, je světle zelená a zraje do oranžové.
Jak poznam uzraly plod papriky?, 7.8.2011
Samozřejmě že dozrají, ale budou "gumové", pokud máte možnost okamžité sklizně (vyjdete ven, utrhnete a konzumujete) tak není žádný důvod nechat je dozrávat utržené. Většinu paprik sklízím v technické zralosti (za "zelena")... celý příspěvek >
Jak poznam uzraly plod papriky?, 7.8.2011
Záleží na Vás v jaké zralosti chcete plody sklízet zda v technické (zelené) nebo botanické (červené). V botanické je to jednodušší, počkáte až se paprika pěkně vybarví a pak ji sklidíte, v technické vezmete plod mezi prsty a velmi lehce zmáčknete,... celý příspěvek >
Čím je réva napadená?, 6.8.2011 Obsahuje fotku
Už jsem z toho blbý, toto je padlí nebo plíseň?
Lilkoviště, 6.8.2011 Obsahuje fotku
Přidávám fotku venkovních.
Nejchutnější rajčata, 6.8.2011 Obsahuje fotku
Rajčata velmi špatně zrají a absence slunce způsobila jejich jalovou chuť. Přes všechny letošní neduhy se jim zatím daří a je jich nadůroda, hlavně že plíseň se zatím drží, až na vyjímky, stranou.
Melounoviště 2011, 6.8.2011 Obsahuje fotku
Celnolistnyj je snězen a na řadu přišel první plod z "mokré" zahrady. Odrůda Skorik, váha 6 kg.
Melounoviště 2011, 6.8.2011 Obsahuje fotku
Další odrůda Celnolistnyj z Ukrajiny.
Odrůda rajčete, 5.8.2011
Cuor di bue má v nabídce např. Seva
Odrůda rajčete, 5.8.2011
Že by Tomate Cuor di bue?
Odrůda rajčete, 5.8.2011
Jak velké kousky rajčat do ní vlezou, my to sušíme na půlky, u větších na čtvrtky a smrskne se to na prďoury (když mrknete na velikost rajčat na roštu na mém snímku).
Odrůda rajčete, 5.8.2011
Uvažuji o sušičce ale nemám absolutně žádnou zkušenost, sušíme rajčata v horkovzdušné troubě ale pokud by sušička (provoz) vyšel levněji tak bych neváhal.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika