Příspěvky uživatele - 42.36

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Je možné ještě zasít ředkvičky?, 21.6.2010
Já sela zhruba před týdnem až dvěma, tak jsem zvědavá, zatím se začínají dělat bulvičky, tak uvidíme, za pokus to stojí, na sáčku je napsán jen květen, pak až červenec či srpen, teď už nevím
Délka vyklíčení hrachu, 21.6.2010
Sázela jsem hrách letos už dvakrát ze sáčku z normálního obchodu, vzešel všechen, žádný problém vůbec
Žloutnutí listů u česneku, 31.5.2010
česnek už vypadá skvěle, roste jako z vody :)
Žloutnutí listů u česneku, 27.4.2010
Děkuji, česnek jsem "podusila" :) ale začíná žloutnout zas víc a víc :(jen se bojím, že už ho nezachrání nic... uvidíme, ale i přesto díky
Nevíte někdo, co je to za kytičku? je nádherná, 27.4.2010
Prosím, nevíte někdo, co je to za kytičku, je nádherná :-) děkuji
Pěstování ředkviček, 22.4.2010
mně taky lezou ředkvičky a dost a cibule... ale mrkev, hrášek ani petržel zatím nic...
Žloutnutí listů u česneku, 22.4.2010
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, včerejšího dne mi začal žloutnout česnek, chtěla bych se zeptat, jaká by mohla být příčina a zda jde česnek zachránit... žloutnout většinou spodní listy, ne konce listů, ale celé podélně, zatím jen trochu, ale i... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika