Příspěvky uživatele - 48.29

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Strelicie, 24.1.2010 Obsahuje fotku
Mám 5 let starou Strelicii, dobře roste ale bohužel nekvete, mám jí v pokoji asi kolem 20°C a přes léto jí letním v zahradě, kde dělám chybu?dík E
Chci se napást na zahradě, 19.1.2010
To jsem ráda, že jste mi napsal(a) jakou mám vlastně odrůdu, ze zahradnictví mi napsali jenom že to je aktinidia arguta, rodilo hned druhý rok a má vždycky hodně plodů, mám čtyři keře a pak mám červené Ken´s red portos, dvě samičí rostliny a... celý příspěvek >
Pochlubte se svojí zahrádkou, 15.1.2010
Teda ty Lewisie, to je nádhera, krása!!!vkusně doplněno kameny, mám ráda přírodní materiály.Ella
Chci se napást na zahradě, 13.1.2010
Kiwi je odrůda Actinida Arguta, mrazuvzdorné a samosprašné, rodilo hned druhý rok, révu mám ve skleníku jednu skleníkovou a druhou venkovní a obě tam jdou dobře a hodně rodí ale odrůdy nevím.
Pokojové rostliny, 7.1.2010
Na venčení mám dobré podmínky, letním všechny pokojovky, tak je hned po zmrzlých dám na zastřešené schodiště, třeba si s tím kvetením dají říct, díky E
Pokojové rostliny, 7.1.2010
Zdravím Kájo, ty vaše orchideje, to je nádhera, píšete,že vám pokvetou Cymbidie, já si před vánoci koupila taky jednu v květu a tak se chci zeptat jestli je máte v teplé nebo chladné místnosti, protože mě tady každý straší, že když ji mám v teple, už... celý příspěvek >
Sundavillea Red - pěstování, 2.1.2010 Obsahuje fotku
Zdravím, v léťe jsem si koupila červenou Sundavilli a krásně se mi rozrostla, mám jí přes zimu v pokoji kde je teplota kolem 20° a začala pouštět výhonky, mám je ostříhat teď v zimě aby se květina nevysilovala a nebo až na jaře a jak se na jaře... celý příspěvek >
Chci se napást na zahradě, 31.12.2009 Obsahuje fotku
Zdravím všechny, také mám malou zahradu a pěstuji různé ovoce které mlsáme od jara do zimy, nemám moc místa, tak mám od každého stromu tak tři odrůdy které dozrávají po sobě, mám borůvky, jahody(měsíční jsou také vekloplodé, foto)meruňky,... celý příspěvek >
Pěstování orchideí, 25.12.2009
Zdravím, poradí mi někdo skoro denně rosím hodně slabým hnojivem listy Dendrobie a Phalaenopsis, můžu také takto často mlžit Cymbidium? mám je všechny na parapetu, pod nimi je radiátor, děkuji E
Pokojové rostliny, 19.12.2009
Je vidět, že se u vás kytičkám daří a jestli jste milovníkem kytek tak jste tady na foru na správném místě, tady jsme do nich zamilovaný všechny, o těch se dá pořád povídat a vzájemně si radit, mějte se krásně taky přeji vše nejlepší a moc se těším... celý příspěvek >
Pokojové rostliny, 18.12.2009
Ahoj Věrko, dík za radu, mám zahradu tak s letněním není žádný problém, horší je ta chladná místnost, tu bohužel nemám, píšete že musí mít chlad jinak nevykvete, to si radši ani nepředstavuju, to by mě mrzelo, je tak krásná, vy máte nádherné... celý příspěvek >
Pokojové rostliny, 18.12.2009 Obsahuje fotku
Tak jsem to zase nevydržela a dnes si koupila další orchidej, tenhle druh ještě nemám, doufám,že má stejné nároky a může být s ostatními na okně, na prvním obrázku je už celá rozkvetlá dendrobie(kvete již po třetí) a druhá je ta nová, je hodně... celý příspěvek >
Pokojové rostliny, 18.12.2009
Ahojky, oleandry jsem taky množila s úspěchem, já mám ráda kytičky ale i zahradu tak všeobecně od každého něco a tak si vždycky něco pořídím a pak dělám pokusy s množením, něco jde snadno ale třeba přísavník jsem zkoušela na různé způsoby a nic, máš... celý příspěvek >
Pokojové rostliny, 17.12.2009 Obsahuje fotku
Pejsky miluju ještě víc, než kytky, mám doma Barunku z útulku, je to moje zlatíčko, ten tvůj je taky krásnej, já pořád nějaký zachraňuju, doma mám předzdívku Kubiška ale to by bylo do jiný diskuse.Ta tvoje Bouganivilla jenádherná, já jí... celý příspěvek >
Pokojové rostliny, 16.12.2009
To je Sundaville, je taky venkovní, má se pěstovat jako muškáty, přes zimu v chladu ale já mám všude teplo, tak ji mám v pokoji a zatím se jí daří a pouští nové výhony, tak uvidím, jestli přežije, už jem jednu měla a dala jí na zimu do chladu a... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika