Příspěvky uživatele - 224.9

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hluboko kořenící listnáče do svahu, 27.5.2010
Nejhloubš má kořeny asi dub. Proto se nedožívají tolik let kolik by se mohli dožívat. Staré duby mohou mít kořeny až do hloubky 10 metrů ve spodní vodě a proto do nich často uhodí blesk.
Je to buxus?, 19.5.2010
Mě to bylo hned divné. Je malinkej asi 10 cm a už kvete a buxus kvete bíle nebo žlutě a ne takovéhle pěkné květy. Dali mě to v zahradnictví když jsem tam nakoupil asi za 500Kč jako dárek zdarma. Nešlo by to dát do květináče?
Je to buxus?, 19.5.2010 Obsahuje fotku
Vloni jsem dostal zadarmo v jednom zahradnictví dvě malé sazeničky a bylo mě řečeno že je to buxus(zimostráz). Jedna nepřežila zimu a druhá začala kvést fialově a jako buxus to vůbec nevypadá. Nevíte někdo co to je?
Nejatraktivnější stromy, 17.5.2010
Neříkám, že se mě to nějak zvlášť líbí, ale svůj účel to bude splňovat a je to lepší než jenom plot zastíněnej zelenou sítí, ale původní otázka byla na višeň pilovitou "royal Burgundy" jestli s ní má někdo nějaké zkušenosti.
Nejatraktivnější stromy, 16.5.2010
Ty túje jsou tam proto že z jedné strany je silnice (jak jsou ty břízy) a z druhé je louka na které se celoročně pasou krávy. Pořád je lepší pohled na túje než na to ostatní. Z druhé strany, která není vidět jsou habry které to zastiňují jen část... celý příspěvek >
Nejatraktivnější stromy, 16.5.2010
Já jsem nic neuřízl, takhle jsem to koupil v kontejneru, že to je naroubované.
Nejatraktivnější stromy, 16.5.2010 Obsahuje fotku
Já mám nově zasazenou pětiletou asi 1,5 metrů Prunus serrulata "Royal Burgundy". Nemáte s ní někdo zkušenosti jak vyroste a jestli je mrazuvzdorná atd.?
Katalpa - olistění?, 10.5.2010
Já jsem z jižních Čech a ve výšce 650metrů nad mořem a na podzim zasazená katalpa ještě nemá ani náznak že by měla mít listy. Snad to přežije i když už dost pochybuji.
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 7.5.2010
To je jasné, že na rytí je nejlepší špičatý rýč.
Kamčatská borůvka - lonicera, 2.5.2010
V normálních zahradnictvích stojí "Kamčatské borůvky" do padesáti korun za kus. O velikostech do 30ti centimetrů a ještě letos budou rodit.
Jakou broskvoň do vyšších poloh, 2.5.2010
Na šumavě nad Prachaticemi skoro v sedmistech metrech nad mořem.
Jakou broskvoň do vyšších poloh, 2.5.2010
Ale vy nejste pravděpodobně ve vysoké poloze. Ten Redhaven se mě taky líbí, ale je dost náročný a přes 600 metrů asi nemá cenu ho sázet.
Thuja occidentalis Smaragd, 30.4.2010
Ano přesně tohle je Smaragd. Někde vypadá trochu tmavší a někde je úplně křiklavě světle zelený.
Jakou broskvoň do vyšších poloh, 20.4.2010
Já jsem to všude hledal na internetu a moje pořadí do vyšších poloh je tohle: 1.Luna 2.Harbinger 3.Martina 4.Fairhaven 5.Redhaven Vyberu dvě, ale ještě nevím jaké.
Jakou broskvoň do vyšších poloh, 20.4.2010
Nikdo nepěstuje broskve ve vyšších polohách?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika