Příspěvky uživatele - 220.253

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Výběr sekačky - motory, 11.5.2009
To je těžké, v ČR se briggs OHV a DOV do sekaček nabízí od loňska a v reálu jsou dostupné spíše od loňského podzimu (v katalozích byly, ale objednat nešly), takže s nimi moc zkušeností nebude, ale OHV je rozvod, který se používá pro profi zahradní... celý příspěvek >
Jak čistíte po práci benzínovou sekačku?, 11.5.2009
Po sečení oškrábnu vnitřek sekačky platovou škrabkou - vydrží tak mnohem déle - téměř žádná koroze.
Když se rozhodnete sami opravovat, 10.5.2009 Obsahuje fotku
Jani má pravdu, stejně tak souhlasím s ARB. P. Radku, doufám, že je to s Vámi v pohodě, neboť máte pravdu samozřejmě také. Zde je totiž těžko možné nějak spekulovat.  Odvzdušňovací ventil jsem zatím našel u všech pil, které jsem... celý příspěvek >
Jakou motorovou pilu pro zenu?, 6.5.2009
Pokud někomu doporučuji pilu, měla by sloužit déle než 2 roky. Po vypršení zákonné lhůty oprava často překročí cenu pily. Pokud jste se někdy pokoušel takovou pilu rozebrat, pochopíte proč. MMCH tuto pilu koupíte i pod názvy poulain, homelite, Mc... celý příspěvek >
Jakou motorovou pilu pro zenu?, 6.5.2009
Obávám se, že nechcete doporučit pilu, ale potvrdit, že cenové, výkonové a kvalitativní dno pro vás bude dostatečné. Na probírkovou kulatinu či ovocný stromek opravdu stačí 1,3 kW. Na středně velkém listnáči se pila utrápí. Ale samozřejmě věřím, že... celý příspěvek >
Dolmar 5000 d vs dolmar 500, 5.5.2009
ARBe, na Slovensku to opravdu až takový rozdíl není, ale v Čechách ano. - Jako výkonový a cenový "mezičlánek" ještě existuje PS 4600, což je profi sestra PS 460. Lze ji sehnat od 12 500,-. Výkon 2,6 kW, hmotnost 5,1 kg, a samozřejmě Mg kartér.
Dolmar 5000 d vs dolmar 500, 5.5.2009
Citace: "PS 500 by mala byť odolnejšia na hrubé zaobchádzanie... PS 5000 má ako iste viete 2,8kW proti 5,2kg váhy. Čo je veľmi dobrá hodnota. Cenový rozdiel je minimálny." Cenový rozdíl je minimální? PS 500 začíná v e-shopech od cca 10 000,-, PS... celý příspěvek >
Jak se zbavit molů, 5.5.2009
Nedat molům nažrat je velmi dobrá rada. Tzn. nikde nesmí být dostupné pečivo - drobky, mouka, cukr, škrob... Nacpat vše do dóz. Já mouku raději skladuji v lednici. Všechny sypké potraviny je nutno zkontrolovat, přesypat, či vyhodit. Zkontrolovat zdi,... celý příspěvek >
Jak se zbavit studny, 4.5.2009
Studna naopak může funguje jako jímka spodních vod, a pokud je hladina vody ve studni nízká, pak spodní vodu zpod domu spíše odvádí. Vyčistit studnu nemusí být až tak nákladné. Stačí ji kalovkou několikrát vyčerpat a "vyluxovat" s ní celé dno, a... celý příspěvek >
Vari IV, Honda GCV160, měrka oleje, 30.4.2009
Vyšroubovat, otřít, opatrně(aby se neumazala měrka o zúžené okraje nálevky ve spodní části)  vložit zpět a zjistit stav. Je vhodnější se držet pod max. hodnotou - nepřeplňovat, měřit na rovině v obou osách, aby se měření nezkreslilo,... celý příspěvek >
Olej do sekačky, 30.4.2009
Já si nepamatuji, že doporučuji jen např. do B+S pouze jejich olej - tedy B+S, který mají v návodu, ale např. jsem uvedl Mogul alfa, který má stejné parametry. To jsou pořád oleje do vzduchových 4T. Když je možné koupit originál B+S olej za cca... celý příspěvek >
Olej do sekačky, 30.4.2009
A co jste čekal? Nevěřícím Tomášům nestačí návod, nestačí výroba spec. olejů do vzduchových 4T, tak se logicky dostává spor do fáze složitějšího vysvětlování. Na fóru o olejích je to klasické - tazateli je to odborně vysvětleno, přesto se... celý příspěvek >
Olej do sekačky, 29.4.2009
Já nevím, jestli jsem to napsal úplně srozumitelně, ale měl jsem na mysli rozdíl mezi 4T oleji (tj. pro zahradní techniku či motocykly, např. SAE 30) a vícerozsahovými motorovými (automobilovými) oleji, např SAE 10W-30, kdy nevidím problém v použití... celý příspěvek >
Olej do sekačky, 29.4.2009
Doufám, že se to tu nezvrhne v nekonečnou debatu o ničem, podobnou na serveru o olejích. Pokusím se nevyvolat flameware. Pokud někdo do sekačky používá výrobcem předepsaný olej (např. SAE 30), není rozhodně trulant. Na druhou stranu, aniž bych to... celý příspěvek >
Olej do sekačky, 29.4.2009
Napsal jste: "V originalu B&S primo nezakazuji "automobilovy olej" SAE 40, ale jelikoz je ridsi nez SAE 30 vyrobce upozornuje na urcite nedostatky." - PP vám odepsal:"Podle čeho soudíte, že SAE 40 je řidší, než SAE 30?" - Vy jste mu odepsal:... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika