Příspěvky uživatele - 220.253

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Olej do sekačky, 28.4.2009
Pane P.P. SAE 30 je proste hustsi. Nebo snad chcete probirat jeste viskozitu oleju? R. To by mohlo být zajímavé :-). Multigrade olej xxW-40, kdy xx < 30 má při nižší než provozní teplotě skutečně nižší viskozitu, než jednostupňový olej třídy... celý příspěvek >
Jakou motorovou pilu pro zenu?, 28.4.2009
Osobně bych si v této cenové relaci nevybral ani jednu. Ale pokud bych musel, tak bych si stejně nevybral :-). Ve vyšší cenové relaci bych si vybíral mezi Stihl MS 211, Dolmar PS 350C a Solo 643IP. Doporučuji pilu vyzkoušet v ruce, nechat předvést a... celý příspěvek >
Olej do sekačky, 28.4.2009
Když se podíváte na oleje fuchs, hekra, aral, ekolube... tak je na obalu uvedeno "motorový olej," "motor oil," "das Motorenöl." Ale to je jedno, píšeme jinak o tom samém, já to nepsal ani tak kvůli vám, jako spíše kvůli někomu neznalému, kdo by mohl... celý příspěvek >
Olej do sekačky, 28.4.2009
133.102: Souhlasím s první částí příspěvku, ale vnímám rozdíl mezi motorovým (automobilovým) olejem a 4T olejem (bývá uveden motocyklový olej, či pro garden techniku). Do sekačky není problém použít oboje, ale 4T bych do moderního motoru automobilu... celý příspěvek >
Čím mazat převodovku na BDR 700?, 27.4.2009
Jirko, grafit bych tam vůbec nedával. Ničí valivá ložiska, gufera, a pro mazání rychloběžných ozubených převodů se nehodí. Je tvrdý a abrazivní.
Čím mazat převodovku na BDR 700?, 27.4.2009
Nevím, jaké mazivo patří do tohoto převodu, nicméně u své BDR 700 jsem použil mazivo specifikace NLGI 2. Mazivo pomalu uniká, takže jej 1x ročně doplňuji, nicméně mazivo se dostává zpět na třecí dvojice, což je nejdůležitější. Coby lajk bych neměl s... celý příspěvek >
Jakou směs používáte k pohonu 2 T, 22.4.2009
Madit M2T Super; API TC; JASO FC.
Elektrická pila Dolmar verzus Stihl, 21.4.2009
Já ty testy uvádím hlavně proto, že zejména dříve to pomohlo při srovnávání a můj názor byl něčím snadno přístupným doložen. Ale to jen na vysvětlení, že nevidím jen testy. I když to nebývá u mě zvykem, tak dnes jen stručně, těžko co jiného lepšího a... celý příspěvek >
Elektrická pila Dolmar verzus Stihl, 21.4.2009
Dejte si do vyhledávání "elektrická pila," a zjistíte, že mezi elektrickými pilami je na tom dolmar ještě lépe a za slušnou cenu.
Mechanický vertikulátor, 17.4.2009
Dle mého, jsou tyto "hrábě na kolečkách" k ničemu. Zkuste navštívit nejbližší půjčovnu nářadí, a tam si půjčte vertikutátor a nechtě si vysvětlit, jak se s ním pracuje. Asi je zbytečné jej kupovat, používá se 1x - 2x ročně.
Jakou směs používáte k pohonu 2 T, 17.4.2009
Já se ptám na to, co se děje v praxi. Když si přečtete dotaz, tak se dostanete do správných kolejí. Zde nejde o nic jiného, než si ověřit, co se děje v praxi.
Stáří benzinu do pily, 16.4.2009
Podle těch podrobností, co uvádíte se nemýlím. Ale upravil jste si to. Z těch IP adres mohlo psát více lidí a já mám příspěvky podepsané. Ale stojím si za svým, p. 212.22 se zachoval nefér, jen tak se pokoušel dosáhnout fiktivní podpory z více IP... celý příspěvek >
Mechanický vertikulátor, 16.4.2009
Správný název je vertikutátor, nikoliv vertikulátor. Jedná se o provzdušňovač trávníků. Pokud je mechanický, bude to patrně několik hvězdic, které propichují trávník, nebo cosi jako ostré hrábě, které jej prořezávají. Motorový vertikutátor buď... celý příspěvek >
Stáří benzinu do pily, 16.4.2009
Tak jste nepochopil, nebo nechtěl pochopit. V tom článku, který je z období, kdy se nejvíce dělaly testy a pokusy s nižším objemem oleje ve směsi je jasně uvedeno, co se děje u M2T při poměru 1:33 a 1:50.Výsledky testů (kolik jsem toho proti Vám... celý příspěvek >
Motorová pila husqvarna, 15.4.2009
Může jít o stejné, nebo související závady. Většinou jsou to první projevy mírného zhoršení technického stavu některého dílu, např. pouze ucpaný, resp. částečně ucpaný palivový filtr, nebo podtlak v nádrži(vyčistit, vyměnit odvzdušňovací... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika