Příspěvky uživatele - 220.253

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dolmar MS 4010, 2.6.2009
Pokud byl provozován na oleje v poměru 1:50, tedy na oleje kvalitní a určené k vytvoření pohonné směsi vysokootáčkového 2T, tak můžete používat v klidu olej Dolmar 1:50. Větší problém by byl, že se poměr měnil dle oleje, který se nemůže... celý příspěvek >
Sousedka klepna, 2.6.2009
2 PP: Pokud má tazatel pocit, že je mu právo na soukromí upíráno, může daný stav řešit, nejlépe zákonnými prostředky. Z kontextu nevyplývá, že by chodil pod pergolu proto, aby pozoroval sousedku, jak okopává brambory.
Sousedka klepna, 2.6.2009
Olino, nejsem s vámi v rozporu, nejde mi o nadsazenost, vadí mi snaha vyvolat zdání jakéhosi morálního dluhu vůči sousedce, kterou navíc zná pouze zakladatel tohoto threadu. A rozhodně není jeho povinnost nechat si zasahovat do svých práv jen proto,... celý příspěvek >
Sousedka klepna, 2.6.2009
Kua, oplně mě to dojalo. Škoda, že otravní sousedé nejdou deportovat k takovým chytrolínům, kteří nejlíp vědí, jak to "doopravdy je." To že je sousedka drbna, ještě nutně neznamená, že je sociálně vyloučená. A kdyby byla, tak to ještě neznamená, že... celý příspěvek >
Spojkové obložení Terra-Vari, 2.6.2009
To si doma jen tak neslepíte. Lepí se to za tepla pryskyřicí. Jakékoliv pokusy v mém okolí přilepit obložení v domácích podmínkách dopadly špatně. Můžete zkusit na netu vyhledat firmu, která se zabývá lepením obložení, s zkusit se s nimi domluvit,... celý příspěvek >
Zapalování na vari, 2.6.2009
Viz diskuszi Motor jikov - hledejte datum 4.9.2008. Tam o předstihu najdete, co potřebujete.
Partner 738, 28.5.2009
44.51: Pokud jde o řetězy, tak i 0,325" zná "zlepšovák," který je, oproti originálu, osazen pouze polovinou řezných zubů. Každopádně zásadní rozdíl pro uživatele je v dodržení dělení pro řetěz, řetězku, i rolltop lištu.
Partner 738, 28.5.2009
10w-40 můžete použít, ale je to zbytečně drahé, což asi víte. Bioolej není špatný, ale pokud budete řezat nárazově, tak opravdu raději ne. Lišta je sice dlouhá, ale to jen pro efekt. Výhodou není možnost řezání staletých dubů, ale větší pohodlí -... celý příspěvek >
Jak odstranit karbon z motoru?, 26.5.2009
Viz diskuzi dekarbonácia motora stihl 051
Stiga 53S - naplnění koše, 25.5.2009
Nemáte na sekačce namontován mulčovací nůž?
Největší vžité fámy na zahradě, 21.5.2009
Plevel je jakákoliv nežádoucí rostlina. To, že se vám sedmikráska líbí, není přeci ještě důvod poučovat druhé o jedinečné správnosti vašeho názoru. Kopřivy, suturejka, polníček a jiná zvěrstva jsou skvělé léčivky a pochutiny, třeba do salátů, ale... celý příspěvek >
Motor jikov, 20.5.2009
Takže, po sedmi měsících jsem se dokopal k tomu, abych dal motor, a vlastně celou sekačku dohromady. Lenost a dostupnost jiné sekačky mne totiž nijak netlačily do jejího zprovoznění. Děkuji Petru Koderovi za rady a zevrubný popis. Přiznávám, že... celý příspěvek >
Křovinořez - Stihl, Husqvarna, Jonsered nebo Dolmar?, 20.5.2009
Ač příznivec, podrážděn nejsem. Tento systém má jasné, 100x napsané výhody a nevýhody. Pro lesáka, či kohokoliv, kdo má směs do pily tak jako tak namíchanou je to velmi dobrý stroj s výborným poměrem hmotnost/výkon. Tohoto poměru běžné čtyřtakty... celý příspěvek >
Vrtací a sekací kladivo, 20.5.2009
Pedro, ty výdechy u kotouče zakrývat nemusíte, tudy se do flexy prach nedostane. Jinak bych místo molitanu použil roušky na obličej. Jsou vypouklé, takže mají větší povrch a kladou menší odpor než molitan. Jinak přeju, ať to vydrží :-). Pokud čistě... celý příspěvek >
Křovinořez - Stihl, Husqvarna, Jonsered nebo Dolmar?, 19.5.2009
Uvádíte, že 9.5.2009 jdete do FS 130. Myslíte si(pokud jej máte), že 10 dnů je dost na to, abyste byl schopen hodnotit a porovnávat. Já jsem jich několik opravoval a prováděl jsem na nich údržbu. S odstupem času a s ohledem na intenzitu... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika