Příspěvky uživatele - 118.24

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak odsolit půdu?, 6.3.2009
ale když jí spálí, tak z toho budou zas ionty. Jedině, že by rákos (kytka) dokázala udělat nějakou nerozpostnou a stabilní sloučeninu, co by přežila spálení a byla by odolná i vůči rozkladu.
Jak odsolit půdu?, 6.3.2009
nějak mi uniká smysl. Pokud na zasolenou půdu vysázím rostliny, kterým sůl nevadí, spálím je a s popelem pohnojím zasolenou půdu, dostanu sůl zase zpět z popela do půdy.
Rotační sekačka, která zvládne vyšší trávu, 4.3.2009
pro host - xxx.xxx.3.83 (?), 3.3.2009 13:39 1. otavy neprodávám, ani žádné jiné 2. V původním zadání není nic o tom, že by posekaná tráva nemohla být ponechána na místě. Osobně si myslím, že rotační sekačka (tj. na anglický trávník), která zvládne... celý příspěvek >
Rotační sekačka, která zvládne vyšší trávu, 3.3.2009
Otava plně stačí. Záběr 58 cm, pojezd samozřejmě (je to bubnovka, ne rotačka), 4HP pro takhle malou trávu stačí (při téhle výšce nehrozí, že bude porost podehnilý, polehlý atp)
Rotační sekačka, která zvládne vyšší trávu, 3.3.2009
silná je podle mě zbytečná, píše, že tak 30 - 40 cm trávu, což je maximum právě pro otavu. Za výkon a schopnost jít do vyšší trávy se připlácí, takže když má limit 20 000 Kč...
Rotační sekačka, která zvládne vyšší trávu, 3.3.2009
na 30- 40 cm trávu kupte nejslabší bubnovku (např. Jikováckou Otavu), cena cca 22 000 Kč vč. DPH.,
Jaký stroj na 5ha pastvin pro několik koní, 26.2.2009
pro host - xxx.xxx.80.237 (?), 18.2.2009 11:09 P Jen pozn. Použití oranžovýho majáku je přesně vymezeno zákonem, jeho neoprávěné použití vás přijde na pokutu (až 2500) a jeden trestný bod. Někde jsem slyšel, že by měl maják být napsaný i v TP, ale... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika