Příspěvky uživatele - 128.254

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jakou benzínovou rotační sekačku?, 3.3.2012
Zdravím, rozhodně nekupujte sekačku s plastovým skeletem, protože i u značkových a drahých strojů jsou s ním potíže. Rozhodně berte plechový skelet s kolečky na ložiscích, proti motoru B&S nemám námitky, ale pozor na plagiáty z Číny. Raději si... celý příspěvek >
Vari GCV 190 vs. kopec, 18.1.2012
Zdravím, Vaše řešení brzdy je dobré v případě přestrojení Vari na dvouosý traktor, kde by jinak nebyla žádná brzda. Myslím tím vlastní výrobu, protože doplněk od Vari má brzdy vyřešené (mimochodem mnohem hůř než Vaše řešení). Ale toto řešení nemůže... celý příspěvek >
Závada na Vari Honda GXV 160, 22.11.2011
Zdravím, podle Vašeho popisu to vypadá na závadu v zapalování. Možnosti jsou tří. Za prvé vadná svíčka, za druhé vadné zapalování, za třetí závada v obvodu "chcípání" motoru (prošoupaný vodič, vadný nebo špatně nastavený spínač).... celý příspěvek >
Ostřička řetězu, 15.11.2011
Zdravím, no rád bych viděl onoho pána jak tím rezavým půlkulatým pilníkem strhává hranu, nebo dokonce rovná kluznou dráhu lišty. Standa.
Měrka omezovacích patek Oregon, 4.11.2011
Zdravím, měrka se položí na řezný zub svojí rubovou stranou a z drážky vystupuje pouze omezovací zub. Rubová rovina měrky je o 0,63 mm výš než lícová rovina dráhy pro pilník. I když měrky bývají velmi tvrdé, tak se stejně pilníkem opotřebují a je... celý příspěvek >
Hydrostatická převodovka - stále se točící kola, 29.10.2011
Zdravím, je na pedálu poloha (třeba jinde než jste byl zvyklý) při níž traktor nemá snahu někam popojíždět? Standa.
Husqvarna 555, 562 XP, 6.10.2011
Zdravím Radku, ten opálený píst pod kroužkem mě také zarazil, co se týká těch šroubovaných kanálů, tak zřejmě vyrobit takový díl vcelku by bylo asi náročné a dražší a asi i těžší. Máš horší postřeh, kanály nejsou plechové ale tlakové odlitky ze... celý příspěvek >
Briggs Stratton nejde do otáček, 19.9.2011
Zdravím, právě pod tím šroubem je ona emulzní trubice a jde vysunout. Dále je zde volnoběžný systém s vlastním vzdušníkem a tryskou. Pozorně si vše prohlédněte nejlépe lupou. Standa.
Husqvarna 555, 562 XP, 17.9.2011
Zdravím Radku, v poslední době se zde dost probíralo předčištění vzduchu a jak v uvozovkách uvádíš i tlakování. Nedalo mi to a změřil jsem si přetlak před karburátorem u HQ 362 XP a zde jsou poznatky. Při volnoběhu žádný přetlak a při maximálních... celý příspěvek >
Husqvarna 555, 562 XP, 14.9.2011
Zdravím, nikdy jsem netvrdil, že zde není mírný přetlak ale ten nemá s funkcí čištění vzduchu žádnou souvislost, snad jen tu, že mírně přetlakovává prostor před filtrem a okolí karburátoru a tím vylučuje nasátí nečistot jinými netěsnostmi do prostoru... celý příspěvek >
Nakopnutá klika Honda GCV 160, 12.9.2011
Zdravím, ještě se mi nestalo aby se ohnutá klikovka před srovnáním lehce otáčela v karterech, to znamená, že je ohnutá i mezi ložisky, to si lehce ověříte indikátorem na straně setrváku. Než jsem se se začal rovnáním zabývat, tak jsem si několikrát... celý příspěvek >
Nakopnutá klika Honda GCV 160, 11.9.2011
Zdravím, jak můžete protáhnout ohnutý konec klikovky tím kluzným ložiskem, to uděláte z té lícované díry elipsu. Standa.
Briggs Stratton nejde do otáček, 11.9.2011
Zdravím, ventily se seřizují v poloze okamžiku zážehu za studeného stavu motoru.V první řadě vylučte vadnou svíčku, že má správnou barvu ještě neznamená, že je dobrá, pouze to ve Vašem případě naznačuje velmi chudou směs. Co nazýváte vyčištěným... celý příspěvek >
Nakopnutá klika Honda GCV 160, 11.9.2011
Zdravím, nová klika na GCV 160 3238Kč bez DPH. Hlavně se nesnažte klikovku z karteru vysunout, to potom budete muset koupit i ten karter. Rovná se to přímo v motoru, 5 mm není zas až tak moc, rovnal jsem horší. Standa.
Na kolko odhadujete opravu, 6.9.2011
Zdravím, za prvé se nejedná o pilu a za druhé se nejedná o nádrž. Soupravu na opravu závitů asi opravna bude mít ale na závit svíčky. Zde vidím buď výměnu karburátoru, nebo vyrobit atypický šroub a větší průměr závitu. Pokud Vám vytékal benzín nahoře... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika