Příspěvky uživatele - 213.141

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Řetězová pila neřeže - co s tím?, 28.9.2009
Nejjednodušší je koupit nový řetěz a prostě vyzkoušet. Jestli špatně brousíte, nebo řežete dřevo s pískem, hlínou, tak se to ukáže. El. motor nemáte šanci poškodit, neboť jede v podstatě naprázdno a nic se mu nestane. Jako kdybyste vrtal s vrtačkou... celý příspěvek >
Tak už to je tady - iTEST - farm, 27.9.2009
Já takový test beru jako pomůcku při výběru motorové pily, nebo když se potřebuji dovědět technické informace jinde neuvedené. Každý test je jen test, který pomocí srovnání výsledků vyhodnocuje a porovnává. Co je důležité na testech v Německu, je to,... celý příspěvek >
Systém čištění vzduchu, 26.9.2009
Je to odstředivé předčištění vzduchu, který jde do komory karburátoru a vzduchového filtru. Tento systém byl poprvé použitý u Jonseredu 2036 Turbo. Později se rozšířil na celou produkci Elektroluxu (HQ, Jonsered, Partner), pouze byl u každé značky... celý příspěvek >
Seřízení karburátoru Husqvarna, 26.9.2009
V podstatě mají pravdu, neboť motor pojede i na základní seřízení. Ale výrobce to v návodu uvádí a určitě ne jen tak. Totiž po delší době se rozdíl zvětšuje, výkon je znatelně nižší a seřízení karburátoru je více poznat. Hned po záběhu je to ale... celý příspěvek >
Tak už to je tady - iTEST - farm, 26.9.2009
Tady asi byla myšlena modelová řada PS 33-400, nebo PS 350C/420C, která je už lehká farm. Dolmar uvádí vlastní naměřené výkony, dle DLG/KWF jsou u motorových pil Dolmar výkony/kroutící momenty v některých případech o něco vyšší. 3,2Nm je údaj... celý příspěvek >
Tak už to je tady - iTEST - farm., 24.9.2009 Obsahuje fotku
Zde jsou pro porovnání výsledky testu z Německa. I zde jsou mladší a starší modely, ale dle aktuálních modelů tehdy v prodeji. To ostatní jsem smazal, neboť mě zajímají technická data a ne reklamy.
Pozor na nákup motorové pily, 22.9.2009 Obsahuje fotku
Nová řada farm Stihl má Mg skříň, která je ale jiné konstrukce, než profi HQ, např. 353.
Motorová pila Oleo-mac 947, 21.9.2009
Nemohli nechat na PS 500 stejný válec, jako na PS 5000 protože rozdíl proti PS 5000 by byl jen ve váze a těžko by si takovou pilu někdo koupil, kdyby byla o něco levnější než PS 5000, ale byla by těžší. Zde nešlo o to mít stejný výkon na PS 500, ale... celý příspěvek >
Poradte aku pilu na doma, 20.9.2009
Z těch Vámi uvažovaných pil bych to viděl asi takto - PS 45 je silnější pila, která má technicky stejnou konstrukci - skříň motoru, jako MS 171. MS 171 má výhodu v tom, že má nižší emise a z tohoto pohledu modernější motor. Největší výhodou PS 45 je... celý příspěvek >
Motorová pila Oleo-mac, 20.9.2009
Jestli ten úsměv patří tomu, že HQ má max. otáčky většinou pod 10000, zdůrazňuji max. otáčky, ne provozní u motorových pil, tak uveďte nějakou současnou HQ, která to tak má. Po delším hledání, jestli se k tomu postavíte čelem Vám ztuhne úsměv a... celý příspěvek >
Technika orby, 20.9.2009
Přenastavil jste pluh, když jste měnil kola 2 /4. Pluhu je jedno, kolik jej táhne kol, ale když je nastavený špatně, tak špatně m.j. obrací půdu. 4 kola způsobují, že stroj je více v rovině a nenakloní se tak do brázdy, jako 2/4 kola resp. 1/2 kola v... celý příspěvek >
Motorová pila Oleo-mac 947, 19.9.2009
Ne, právě naopak, když se mě jevila lépe slabší PS 420C.
Motorová pila Oleo-mac 947, 19.9.2009
Tak už jsem doma, ale to přece muselo být poznat na spojce. Když se značně zvýší odpor řezné soupravy, tak to spojka nezvládne a prokluzuje. Nemyslím si, že se motor zadřel tímto. Např. spousty SD 100, 100s byly tak přetěžovány, že spojky se... celý příspěvek >
Motorová pila Oleo-mac 947, 19.9.2009
Už jsem to psal v tématu i test, při přímém srovnání řezala lépe PS 420C. Má sice 0,325 1,3mm řetěz, což jsem zohlednil. Ale jinak spotřeba, akcelerace, přechody v otáčkách, vibrace. Bylo to srovnání 2 zánovních pil a vůbec bych se nebránil napsat,... celý příspěvek >
Motorová pila Oleo-mac 947, 19.9.2009
Já jsem nepochopil co se kouslo, pila, nebo lišta.  
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika