Příspěvky uživatele - 213.141

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Malotraktor Vari Honda nebo kultivátor od Mountfieldu?, 15.10.2009
Přesně tak. Já jsem nechtěl s tím příslušenstvím začínat, protože dotaz byl na výhradně vožení dřeva. Tím by to mohlo vypadat, že se snažíme Vari vnutit. Já toto u Vari oceňuji, protože často měním způsob využití malotraktoru. Kousek rotavátoruji,... celý příspěvek >
Malotraktor Vari Honda nebo kultivátor od Mountfieldu?, 15.10.2009
O to mi právě šlo, když jedu s Vari na 3 a vím, že kopec nevyjedu, protože mám za sebou 1 metr dřeva, tak dám 2 pod kopcem. Potom se již mohu max. dostat do situace, že budu muset dát 1. Když 3 ponechám, tak potom musím řadit z 3 na 1, protože se na... celý příspěvek >
Malotraktor Vari Honda nebo kultivátor od Mountfieldu?, 14.10.2009
MKS Převodovka: Stroj je standardně osazen kvalitní pětirychlostní převodovkou se zpátečkou. Její široký rozsah pojezdových rychlostí plně vyhovuje pro všechny nabízené aplikace. Řazení se provádí pohodlně páčkou (ne pod zatížením, při řazení... celý příspěvek >
Malotraktor Vari Honda nebo kultivátor od Mountfieldu?, 14.10.2009
V čem vidíte problém rotavátorovat starý trávník. U Vari to problém není. To není nějaké přehnané chválení, ale pouze vlastní zkušenost. Pokud tam nejsou velké kameny a zaježděné kusy dřeva, nebo železa, tak to prostě rotavátor zvládne. Ohledně... celý příspěvek >
Hnojeni lidskymi výkaly ze separacni toalety, 13.10.2009
Toto téma mi zde moc chybělo, v něčem jsme už předběhli celý svět. To je dobrá zpráva, jen aby to u toho nezůstalo.
Malotraktor Vari Honda nebo kultivátor od Mountfieldu?, 12.10.2009
Nevím, jestli jsem našel to, co jste myslel, ale je to lepší provedení MS. Přenos síly dvojitým řetězem na nápravu, spojka je kluzná přes řemeny. Sice 5 rychlostí, ale to je proti ostatnímu malé plus.
Řetězová pila neřeže - co s tím?, 12.10.2009 Obsahuje fotku
Jen pro představu, třecí - prokluzová spojka není nějaké zařízení s vinutou pružinou. Většinou se jedná o lamelku, která je sevřená mezi podložky, které nejsou rovné, ale tvarované. Tím se dosáhne efektu pružení na malém prostoru a prokluz je při... celý příspěvek >
Koupe stihl ms 270, 10.10.2009
Pila MS 270 bude na požadovanou práci stačit a samozřejmě vyšší výkon je vždy výhoda, včetně profi provedení MS 361. Záleží na tom, zda doplatek nebude někde chybět. Z pohledu topení dřevem je motorová pila za velmi krátkou dobu zaplacená, potom se... celý příspěvek >
Malotraktor Vari Honda nebo kultivátor od Mountfieldu?, 10.10.2009
Používám Vari Hondu od r. 1995 - bez závad a hodně jsem je využíval m.j. na dopravu dřeva. Pokud by se uvažovalo jen o práci na jednom pozemnku, bez větších přejezdů, dalo by se jakš takš uvažovat o MS, ale takto je to jasné. Nesrovnatelná rychlost v... celý příspěvek >
Uhlikovy pistni krouzek?, 9.10.2009
V pohodě, to bylo jen tak, pro zajímavost.
Uhlikovy pistni krouzek?, 9.10.2009
Jen jsem našel, že myšlenka uhlíkového pístního kroužku není novinka, ale již se tím někdo dříve zabýval. Samozřejmě s ohledem na dobu a typ stroje.
Uhlikovy pistni krouzek?, 9.10.2009
Jaká je to novinka si můžete přečíst zde
Uhlikovy pistni krouzek?, 9.10.2009
O to nejde se vyhnout, ale co k tomu napsat :)). Protože asi každý ví, k čemu jsou v motoru pístní kroužky. Jejich výroba je složitá receptura s ohledem na zatížení motoru, otáčky a typ motoru. Výraz uhlíkové může být spojen s použitím vyššího obsahu... celý příspěvek >
Sachs-Dolmar 112 - přechod z volnoběhu, 9.10.2009
Orientačním bodem pro Vás může být sundání tlumiče/výfuku a provedení kontroly výfukového kanálu. Tam poznáte dle karbonů, na co pila asi jela. Za daných okolností se Vás zeptám, na co nyní pilu provozujete. Osobně bych sundal válec a věděl bych... celý příspěvek >
Bruska řetězů Dolmar 340, 6.10.2009
Každý zub má svůj ideální rádius. Ten vznikne použitím správného nástroje při ostření. Přesto u nás jeden univerzální brusič všeho brousí i velké řetězy slabším kotoučem a dobře. Navíc u nového řetězu se širší kotouč nevejde mezi omezovák a přední... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika