Příspěvky uživatele - pata

Letní jablka dozrávají, 7.8.2016
Tak pánové na 99,99% Červaný Astrachan. všem díky za tipy.
Letní jablka dozrávají, 3.8.2016
Asi příští týden pojedu znova se mrknout na tu jabloň a zjistím ostatní znaky. Uvidíme. Díky všem za příspěvky.
Letní jablka dozrávají, 19.7.2016
Teď jsem se ptal majitelky na stáří stromu a bylo mi řečeno 60 let a ne 30 jak jsem mylně uvedl. To mění situaci a eliminuje odrůdu Mantet, která je jak s zdá mnohem mladší. Strom roste v Polsku a jeho původ prý nemám hledat na západ od nás, ale na... celý příspěvek >
Letní jablka dozrávají, 17.7.2016 Obsahuje fotku
Nevěděl by někdo určit odrůdu letního jablka. Strom je minimálmě 30 let starý. Již teď jablka jsou sladké, ale nejlepších kvalit dosahuje začátkem srpna. Jablka jsou zdravé, nemoučnatí. 
Pavias, 13.7.2016
V Polsku prodávají vzhledově totožnou opdrůdu Gold Lemon. Kamarád ji má a tvrdí, že je to nejúrodnější, nejlepší a nejodolnější broskvoň. Už mi také roste, ale na ovoce si ještě počkám :)
Pravokořenné stromy, 13.7.2016
Ano, nějak tak. Pokud uděláte kroužek bez kůry v místě kde chcete mít kořeny v první polovině července, do podzimu budete mít v tomto místě krásné kořeny.
Kvalitní letní jabloň, 7.7.2016
Mám Freaasovo letní - alespoň si myslím že to je. Dostal jsem rouby od kamaráda. Je to pozdně letní jablíčko. Zdravé, úrodné, nemoučnatí a myslím si, že by na sušení bylo ok. V Beskydech 400mnm je konzumní již od poloviny srpna. Vydží na stromě asi... celý příspěvek >
Honeycrisp, 7.7.2016
Pokud se spokojíte s informacemi o Honeycrisp, tak jsou tady.
Jakou broskev cling - tvrda?, 23.6.2016
Vulkán mám je výborný a nenáročný. Letos ale podlehly všechny broskvě mrazům - květy.
Macerování bylinek, 20.6.2016
Napište prosím váš postup a recept na tu "vaší becherovku" Myslím, že nejsem sám, kdo by si to rád vyzkoušel - pokud ovšem to není tajemnství :) Díky
Destilacni pristroj z aukra, 15.6.2016
Zdravím, pokusím se odpovědět co budu moct. Já jsem osobně viděl kolonu trochu jinou – stejného principu. Tyto fotky jsem našel na internetu. 1) Ano, chladič je na konci otevřený. 2) Regulaci se provádí dle teploty na vrchu kolony. Na celém... celý příspěvek >
Destilacni pristroj z aukra, 15.6.2016 Obsahuje fotku
Destilační přístroj z Aukra sice vypadá pěkně, ale neumím si představit složitost obsluhy. Viděl jsem na vlastní oči v Polsku ruskou kolonu „Aabratek“ a musím přiznat, že je to asi nejjednodušší a nejlepší zařízení co moje oči spatřily. Jedná se... celý příspěvek >
Vrubľovanie?, 3.6.2016
Jabloně na jaře rouby odebranými v době veg. klidu. Broskvoně v srpnu zelenými, vyzralými očky.
Broskev na myrobalánu, 3.6.2016 Obsahuje fotku
   
Broskev na myrobalánu, 3.6.2016 Obsahuje fotku
Připojuji několik obrázků mého roubování broskví na Myrobalán. Jelikož se mi neosvědčilo roubování anglickou kopulací, roubuji broskvoně výhradě „anglickým sedélkováním“. Roub seříznu tak, jako bych rouboval a-kopulací včetně jednoho jazýčku. Špičku... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika