Příspěvky uživatele - janulle

Rajčata Hranáček, Strabena, Nelinka, 14.12.2018 Obsahuje fotku
Zdravím přítomné "rajčatomily". Při včerejších nákupech v marketu jsem si všimla zajímavě balených rajčat z domácí produkce(viz název tématu). Hranáček jsem si koupila na zkoušku. Doma jsem na netu zjišťovala informace o těchto odrůdách, ale... celý příspěvek >
Rajče jako Bajaja, 9.12.2018
Ano viděla jsem, že tam máte nějaké záznamy. Jinak vysetá semínka již začínají pomalu klíčit.4. den po výsevu. Zatím tedy Jagodka, Sarayev a Sophie. Jana
Rajče jako Bajaja, 8.12.2018
Pěkný víkendový den, Vladimíre navštívila jsem Vaše stránky "Databáze rajčat" a chtěla bych se zeptat na odrůdu O-33 a dát jednu malou připomínku. Píšete že ji vyšlechtil P.Y.Saratov. Nemá tam být spíš Sarayev? A dále, že pokud někdo pěstuje... celý příspěvek >
Rajčata 2019, 6.12.2018
Vladimíre to jste mě upřímně rozesmál. S odvahou opravdu problém nemám, horší bude, jak to zvládnou ty rostlinky za tím studeným oknem. Toť věc druhá. Každopádně semena jsou již zaseta. Doma máme teplotu cca.25°C, takže klíčení bude asi raz dva. O... celý příspěvek >
Rajčata 2019, 6.12.2018
Vladmíre díky za info!  Hned jsem kontaktovala poštu a semena už mám doma. Zkusím tedy zasít odrůdy od Vás. Od každého tak 3 semínka. Zbytek nechám na později. Ještě jednou děkuju za ochotu.Jana
Rajčata 2019, 6.12.2018
Zdravím, tak jsem se dnes dala do třídění starých semen. Mimo jiné jsem našla zbytek semen rajčat Tamina. Je tam expirace 12/2018. O této odrůdě jsem se na "tatianastomatobase"(nazývá ji tam Matina), že je s ní velmi spokojená, je odolná na chlad i... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika