Příspěvky uživatele - tovog

Jak sušit vlašské ořechy?, 23.9.2014
Jak nejlépe sušit vlašské ořechy, zvláště v tomto nestálém počasí? Když je hezky, suším venku a na balkoně k jihu, ale letos se to snad nedá... tak je nosím přímo na půdu na drátěnky ze starých postelí. Tam je sucho, ale asi samotné sucho nestačí,... celý příspěvek >
Sekačka Briggs & stratton 675 pracuje jen omezenou dobu, 7.9.2014
Sekačku mám asi 4 roky a sekám 1000m, tak bych ji nepovažoval za opotřebenou. Letos seká tak 2-15 minut a konec, chcípne a nejde nastartovat. Když počkám až schladne, opět pracuje. Zvláštní je, že ta doba práce je velmi libovolná v tom rozmezí, takže... celý příspěvek >
Záchrana posledních zelených plodů rajčat, 7.9.2014
Díky!
Záchrana posledních zelených plodů rajčat, 7.9.2014
Mých 60 ks rajčat je díky plísni po smrti. Plody jsou chycené tak půl na půl. Doporučíte mi je otrhat a nechat dozrát v bedýnce doma, nebo nechat na stromcích, kde by mohly dozrát na sluníčku? Může se na ně dále rozšířit plíseň?
Sušení rajčat, 7.9.2014
Tohle téma mě také zajímá, i když letos s tím počasím je to pasé. Rajčata jsou kaput a v říjnu, kdy začnem topit, už nebude co sušit. Máme síťky na topení. Sušit na slunci a větru znám jedinou možnost a sice rajčata prostě neotrhat. Uschnou přímo... celý příspěvek >
Nemoc? co to je, 18.8.2014
Podívejte se na tento odkaz.
Hnědé špičky rajčat San Marzano, 18.8.2014
Potvrzuji, u tohoto druhu mám letos stejný problém. Od agronoma místního družstva již z dřívějška vím, že v naší půdě je nedostatek síry a vápníku a přebytek fosforu. Takže to by sedělo. Aniž bych tušil příčinu zahnívání (to sotva začalo) jsem v... celý příspěvek >
Pestovani kvetaku - poprve, 16.7.2014
Kde se dá pořídit Molybdenan amonný na dohnojení molybdenem?
Slimáci a měděné pásky, 17.6.2014
Prý stačí i maličká destičková 9V baterie. Toto elektrické 'zařízení' totiž spotřebovává elektřinu jen, když na to ten slimák vleze; jinak ne.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika