Příspěvky uživatele - 208.138

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Papriky 2024, 11.2.2024
Miloši, co já vím, tak ty roztoky na hnojení zálivkou jsou obvykle do 0,2% či slabší. Jestli máš odměrku z Kristalonu, plná odměrka je cca 10 g a dát do10 litrů, abys měl 0,1% roztok (tedy gram na litr). Osobně bych ale spíš volil Cererit 8-13-11,... celý příspěvek >
Rajčata 2024, 10.2.2024
Ano, venku pěstovaná rajčata jsou pro srovnání odrůd to nejlepší. Optimální pak je, když jsou pěstována vedle sebe ve stejných podmínkách.  Milan HP
Papriky 2024, 10.2.2024
Tví opozdilci vypadají, že vyrostou okay. Možná ne všechny, ale měj s nimi trpělivost. Dej jim dost světla, tepla i trochu živin a budou fajn. Jen trochu později - vitalita každého semínka je individuální. Ale protože jsme seli docela brzo, žádnej... celý příspěvek >
Papriky 2024, 10.2.2024
Miloši, při těch svých hokusech-pokusech jsem si všiml, že to vytahování se sazenic je hodně závislé na poměru světla, živin a vývoje kořenového systému. Voda a teplota jsou samozřejmostí. Čili: kdysi jsem se také bál přihnojovat v tak raných... celý příspěvek >
Papriky 2024, 10.2.2024 Obsahuje fotku
Mně se taky klubají jako švábi na pivo. Všechny vysety 14.1., ale ta poslední vylezla před 3 dny. A 4 sice vyklíčily, ale bez chlorofylu úplně žluté. 2 z nich už jsou kaput. Jedna pak měla neodstranitelnou helmičku. Nicméně procento klíčení mnohem... celý příspěvek >
Skladování jablek, 9.2.2024
Sorry, Waltře. Normální ovocnáři, ale i já - neovocnář, to chápou. Jen jsem měl obavy, že se najde někdo, kdo to úmyslně nepochopí, aby mohl trollit. Ty se fakt nemáš za co omlouvat. Milan
Rajčata 2024, 9.2.2024
Vůbec se vám nedivím a asi nejsem sám, kdo si Bejbino oblíbil. Proto ho letos zařadím do průzkumné čety plísni bramborové neodolných i na zahradě. Dva roky se plíseň neukázala, tak snad to vyjde. Loni a předloni jsem se jí bál (2020 a 2021 u mne... celý příspěvek >
Rajčata 2024, 9.2.2024
Ještě jsem nepěstoval Bejbino na zahrádce, pouze doma a pak na balkóně. Bejbino mi přišlo malinko chutnější než stejně vypěstovaná Startka. Ovšem to je dost pochybné srovnání, protože doma pěstovaná rajčata jsou o dvě ligy chuťově níž než ta ze... celý příspěvek >
Rajčata 2024, 9.2.2024 Obsahuje fotku
Takhle to vypadá dnes na mém levém západním okně. Milan HP
Skladování jablek, 9.2.2024
Waltře, když říkáš "polovina je pryč", myslíš sežraná či rozdaná, rozhodně ne zkažená. Promiň, napadlo mne, že by si to někdo, hlavně ten, kdo chce, mohl vyložit nesprávně.  Milan
Rajčata 2024, 7.2.2024
Honey Moon je nejsladší biftek, který jsem kdy ochutnal. Rose Crush jsem sice ještě nepěstoval, ale jeho blízký příbuzný Crimson Crush je moje "stálice" už léta. Plodností i vzrůstem jsou si podobné, ale pokud máte ráda sladší bifteky, je na tom lépe... celý příspěvek >
Rastové svetlá pre sadeničky, vzdialenosť, PPFD, DLI, 6.2.2024 Obsahuje fotku
Myslím si, že ta aplikace je pro určení intenzity osvětlení rostlin dostatečná. Je to vlastně hlavně o porovnání. Moc, přiměřeně nebo málo? Víc není potřeba. Z vašeho příspěvku jsem se poučil tak, jak vidíte na fotce. Přepikýroval jsem je teprve... celý příspěvek >
Rastové svetlá pre sadeničky, vzdialenosť, PPFD, DLI, 6.2.2024
Nemyslím si, že je to o jakémkoliv stresu. Je to o spíš o ohýbání stonků tak, jak by tomu bylo, kdyby rostly přirozeně venku. A to hlazení přináší radost hlavně mně. Záruka, že to funguje, je jen malá. Rozhodně to neudělá z vyčouhlíků bytelné... celý příspěvek >
Paradajky pre r. 2024, 6.2.2024
Vůbec netuším. Mám jen pocit, že to nejdůležitější je vlhkost vzduchu a ochrana před ní. Tedy plastový, dobře uzavřený sáček, plní svou funkci dostatečně. Nižší teplota je faktor, se kterým nemám zkušenosti. Ty Nelinky, které vyklíčily po 6 letech... celý příspěvek >
Paradajky pre r. 2024, 6.2.2024
Rajčatová semínka si udržují svou schopnost vyklíčit mnohem déle než papriky. Pochopitelně časem se procento klíčivosti snižuje. Ty dva roky jsou opatření, které má producenta nejspíš ochránit před reklamacemi. Dočetl jsem se, že se počítá s... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika