Příspěvky uživatele - 116.34

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Olej Sheron 2T, 21.8.2008
Zdravím. Má niekto skúsenosti s dvojtaktným olejom Sheron. Dá sa zohnať veľmi lacno a má špecifikácie API TC, JASO FB. Používa ho niekto v nijakom stroji? Ďakujem.
El. strunová sekačka - jaký výkon, síla struny?, 30.7.2008
To "dvakrát kúpi" je myslené tak, ako píšete, že prvýkrát kúpi zbrkle a potom pôjde kupovať ešte raz. Aj mne sa to už stalo takže si už dávam pozor.
El. strunová sekačka - jaký výkon, síla struny?, 29.7.2008
No to nevadí, že rozmýšlate dlhšie nad výberom kosačky, aspoň si vyberiete takú, ktorá Vám vyhovuje. A však poznáte to príslovie: Kto rýchlo kúpi, dvakrát kúpi.
El. strunová sekačka - jaký výkon, síla struny?, 29.7.2008
Pre hosťa 84.188. Ja by som radšej počúval t en "randál" benzínového motora a ko by som mal ťahať kábel, ktorý mi stále niekde zavadzá. A keď použijete chrániče sluchu tak to s tým "randálom" nie je až také hrozné. Aj ja mám... celý příspěvek >
El. strunová sekačka - jaký výkon, síla struny?, 29.7.2008
Ja som Vám vravel že si kúpte benzínovú kosačku. A ťahať 50 metrový kábel za sebou to by som nechcel. Ja ťahám asi tak 20 metrový kábel v 3 árovej záhradke a ide mi to na nervy.
Ako vertikulovať elektrickým vertikulatorom, 28.7.2008
Tak dnes som vyskúšal ten vertikulátor a tlačil som ho len dopredu ako ste písali, zberný kôš mám, ale ako píšete je nanič, lebo je hneď plný. Tú trávu čo vyhrabal vertikulátor som pozbieral rotačnou kosačkou. Toho "bordelu" bolo strašne... celý příspěvek >
El. strunová sekačka - jaký výkon, síla struny?, 28.7.2008
A keď už kosíte benzínovou bubnovou kosačkou tak prečo chcete elektrickú strunovú kosačku? Kúpte si radšej benzínovú, má väčší výkon, nie je závislá na elektrine a nemusíte ťahať kábel.
Ako vertikulovať elektrickým vertikulatorom, 28.7.2008
Ďakujem za rady. Ale v návode som nemal napísané či môžem vertikulátor tlačiť alebo ťahať. Takže ho budem tlačiť len dopredu a potom ešte raz krížom.
Ako vertikulovať elektrickým vertikulatorom, 27.7.2008
Zdravím. Ako mám vertikulovať elektrickým vertikulátorom? Mám ho tlačiť len dopredu alebo ho môžem aj ťahať dozadu? Skúšal som vertkulovať elektrickým vertikulátorom (len kúsok) a po vertikulácii zostal trávnik taký "zničený". Nevadí to? Ďakujem za... celý příspěvek >
Vertikulátor Noell, 27.7.2008
Zdravím Vás. Mám trávnik asi tak 150 až 200m2 a je starý asi tak 3 roky. Uvažoval som o kúpe vertikulátora, ale boli veľmi drahé. Teraz som objavil v Hypernove vertikulátor noell vo výpredaji a majú ho za 1498Sk. Vertikulátor má nože aj tie drôty na... celý příspěvek >
Hecht 132 - nazory, 30.6.2008
Ten môj vyzínač Noell nemá rukoveť tvaru U.
Hecht 132 - nazory, 30.6.2008
Preto som sa pýtal lebo som ešte nepočul o takom motore ktorý má len jeden piestny krúžok. U dvojtaktov bývajú väčšinou dva. Ale tie dva krúžky predsa len lepšie tesnia, nie?
Hecht 132 - nazory, 30.6.2008
Najprv na rovnom teréne pokosím trávnik rotačnou kosačkou a vyzínačom kosím väčšinou okolo stromov, plotu, pod hroznom a ešte troška väčšiu časť za takou búdkou. Tam kosím preto vyzínačom lebo sú tam malé kamienky a nechcem si vytupiť nôž na rotačnej... celý příspěvek >
Hecht 132 - nazory, 30.6.2008
Pán J.S.a poviete mi prosím Vás ako sa to dá zistiť aké sú tam kvalitné súčiastky.
Hecht 132 - nazory, 30.6.2008
Pán J.S. podobný problém sme riešili v téme "strunová kosačka noell" a tiež mám v návode napísané pomer 1:40 a na vyzínači pomer 1:25. Tak pre zábeh som dal radšej pomer 1:25 a po 10 nádržiach ako ste písali skúsim ten pomer 1:40. A nemôže... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika