Příspěvky uživatele - 187.141

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sekačka na nerovný terén a vysokou trávu, 12.7.2009
Obávám se, že vzhledem k zadání je jediná možnost nějaká motorová kosa nebo křovinořez. Vzhledm k nerovnosti terénu je klasická rotační sekačka nešikovná a speciálně pokud jsou ve svahu kameny může dojít snadno ke zničení sekačky eventuelně ke... celý příspěvek >
Servis Oleo Mac Praha, 11.7.2009
NO tak já tedy na vás dám a udělám si jen ty výměny svíčky (možná) a filtru... Jinak jsem samozřejmě ty výhrady vůči Oleo Macu četl (slyšel) taky, ale my jsme asi měli štěstí, fakt funguje zcela bez problémů, na jaře v pohodě nastartuje i na přes... celý příspěvek >
Servis Oleo Mac Praha, 11.7.2009
Nevíte někdo o nějakém servisu na motorové kosy Oleo Mac, na který by byl spoleh a byl v Praze? Nebo se do toho mám zkusit dát sám? Kosa funguje bez problémů, jen si myslím, že by potřebovala takovou nějakou intenzivnější údržbu a kontrolu, po... celý příspěvek >
Jak zastínit kořen plaménku, 3.6.2009
Máme plamének zastíněný pouze kameny. Jsou zakopány navýšku, asi 10cm překukují okolní půdu a jsou poravdu jen kousek od kořene. Všechno funguje, plamínek roste i kvete.
Smrk - nemoc nebo škůdce, 15.5.2009
A myslíte, že ten kopřivový výluh může pomoci?
Psí chlupy do kompostu?, 27.3.2009
Možná by mohly být psí chlupy zajímavé k odhánění např kun či jiné lesní zvěře z půd domků a chalup u lesa. Někde jsem i zaslechl že chlupy či vlasy vadí slimákům, že se jim přes ně blbě leze. Třeba by mohly psí chlupy pomoci stejně.
Jaké ovocné stromky - odrudy nasadit do n.v. 650m, 21.3.2009
Bohužel Vám sám neporadím, máme obdobný problém (rozdíl je snad jen v tom, že se jedná o Jizerky). My máme na pozemku dvě višně - obě naprosto stejné a ta jedna plodí (tedy ně nějak extremně mnoho, ale plodí) a ta druhá nemá ani jednu višničku. TAk... celý příspěvek >
Cestičky z bobrovek?, 14.3.2009
Myslím, že by to mohlo vypadat hezky, jen mám poznámku: obávám se, že po nějakém čase se budete proklínat až budete spáry mezi bobrovkami čistit od plevele. Tašky bych asi skládal do čtverců a ty dával kolmo k sobě (podobně jako jsou někde skládány... celý příspěvek >
Kde sehnat samostatný kamnovec na vodu?, 5.3.2009
Kamnovce se dělávaly ve dvou provedeních - většinou litinové, které byly umísrěny vedle topeniště (na druhoé straně než kobka) a otevíraly se zhora, občas byly vybaveny kohoutkem. Druhý typ byl vestavěný v kobce, vypdal na první pokled jako... celý příspěvek >
Krb kouří, 22.1.2009
Já bych nejdříve zkusil prodloužit komín - třeba jen nějakou rourou, mohl by se zvednout tah a kouř by tak mohl odcházet správně.
Vřetenová sekačka, 31.12.2008
Snad Vám nebude vadit že odpovídám já (předpokládám, že očekáváte odpovědí od žen - "poradily"), ale viděl jsem sekačky "vznášedlové", které se pohybují na vzduchovém polštáři bez přímého kontaktu s porostem, tudíž již z principu... celý příspěvek >
Zásobárna pitné vody, 26.12.2008
Řeším obdobný problém, jen mi jde o načerpání vody (nějaké energeticky nenáročné ne-li přímo bez dodávání energie (vítr atp)) a vytvoření zásoby vody odkud by už tekla do místa spotřeby samospádem. Obávám se (chci využít shodné IBC kontejnery), že... celý příspěvek >
Sejmutí etiket z lahví, 21.12.2008
A potom benzín.
Sejmutí etiket z lahví, 20.12.2008
Než začnete etikety odmáčet, seškrabte je hranou nože. Pokud jde o skelněné lahve, nepoškrábou se, můžete být bez obav.
Co s kaprem?, 20.12.2008
Vezměte kapra na procházku a zkuste se domluvit někde u stánku, třeba vám ho za drobnou úplatu zabijí prodavači. Při kuchání dávejte pozor, abyste neprořízli žluč. Nožem proti srsti (pardon šupinám) šupiny snadno odstraníte. Koukněte se u prodeje jak... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika