Příspěvky uživatele - 187.141

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Oprava Oleo Macu 725D, 23.9.2009
NEmáte prosím někdo zkušenosti (info, ideálně na netu, nebo alespoń radu) s opravou Oleo-Macu 725D. Ne že by přestal fungovat, ale je nějaký problém s přívodem benzínu. Teče a vypadl mi jeden stahovací kroužek na hadičku a váleček cca 1cm průměr... celý příspěvek >
Řetězová žací hlava, 16.9.2009
Díky za všechny přispěvky. To 163.134 no to je práve to, že není. Pravda je, že i tady se může objevit skrytá reklama, ale slyšet jen vychvalování - to je přinejmenším divné.  Navíc amaterský "křoviňák", který nikde v reklamách... celý příspěvek >
Oprava zahradní houpačky 2, 13.9.2009
Nemám vůbec tuchu, jak onen "zubatý kus" vypadá, ale je pravděpodobné, že nový vydrží stejnou ne-li kratší dobu. Spíš bych na vašem místě sháněl někoho šikovného se svářečkou
Upozornění všem majitelům sekaček pil a dalších přístrojů, 13.9.2009
Když to človek vidí a slyší tak se nelze divit, že v návodech člověk najde perly typu "mikrovlná trouba nelze použít k sušení živých zvířat" a podobných. Spousta lidí si odvylka používat mozek. Těm postiženým dětem to určitě nepřeju, ale... celý příspěvek >
Jak se zbavit včel?, 12.9.2009
To budeme jak puci čumět všichni a ne jen oni. Dokážu ale pochopit olidi, kteří mají třeba alergii na žiadla, že se snaží včel zbavit..
Chemické WC, 8.9.2009
My používáme bezpřípojkové EKO WC Provapo (ten velký) a jsme také spokojeni. Už je starší (asi 10 let). Udělal jsem na něm několik úprav, které se nám ale vyplatily. Odpad je nalaminován zespoda (k vypuštění stačí otevřít ventil a nemusí se... celý příspěvek >
Řetězová žací hlava, 6.9.2009
Našli jsme na internetu "reklamu" na řetězovou žací hlavu. Moc by mě zajímalo, máte-li s ní nekdo praktické zkušenosti a jaké.  Máme křovinořez Oleo Mac 725 D a tak by mě zajímalo, zda tu hlavu "utáhne". Díky
Jak na žáby ve skalce, 6.9.2009
Máme skalku asi 2 metry od studánky a potůčku, kde jsou ropuchy a určitě nám nic nevyhrabávají. Slimáků máme minimálně (nevím ale ji-li to následek pobytu ropuch) i když sousedi si na ně stěžují, že se u nich rozmohli. Určitě bychom se žab ani ropuch... celý příspěvek >
Spolehlivost křovinořezů Oleo-Mac, 5.9.2009
Taky máme křoviňák Oleo Mac (máme ho na chalupě a tak nevím typ), ale zatím naprostá spokojenost - 5 let. Jen doléváme benzín a mažeme, také bez oprav, servisu a výměny svíčky. Dokonce nám v nádržce zůstal přes zimu benzín a na jaře nastartoval bez... celý příspěvek >
Čím přikrýt skalku na zimu?, 4.9.2009
My dáváme také smrkové chvojí a vůbec nám nepřipadá, že je s tím moc práce. Když jsou větve čerstvé, tak z nich nic neopadává. Pokud ale chcete, tak bych asi zkusil geotextílii - je prodyšná. A teprve na to chvojí. na jaře chvojí sundáte, tak vše co... celý příspěvek >
Élektický odpudzovač hryzcov a krtov, 27.8.2009
Zkušenosti máme velmi špatné. Krtkoplaš na baterie (černý válec průměr asi 12cm, vysoký asi 30 cm) sice bručel jako malej medvěd, ale máme asi hluchý krtky - NEDOPORUČUJU. Asi po měsíci ho krtek vyhrabal (i když furt bručel), tak jsme ho vyhodili -... celý příspěvek >
Jak rozpustit slimáka v trubce, 21.7.2009
Určitě bych aloe na vašem místě udělal něco pro to, aby se situace neopakovala - nějaké sítko nebo něco podobného na ustí roury ve studně. (Po bitvě každý generálem.) No ale ať ho dostanete ven.
Program, 20.7.2009
Hledejte "Sadovnická projekce" - testovací verze. Pro jednoduché zobrazen í by to mohlo stačit.
Likvidace ostříhaných větví dřišťálu, 12.7.2009
Co to zkusit, pokud máte, pákové nůžky na větvě. Ty zvládnou cca 5cm, tenké potom prohnat nějakým drtičem a ty tlusté poskat sekerkou nebo pořezat. Ty drtiče větví zvládnou tak do 4,5 cm - to by vám nestačilo?
Servis Oleo Mac Praha, 12.7.2009
Názor můžete mít jaký chcete, to je váš problém. Pokud jsteb si někde všiml, že jsem se zmínil o Mounfieldu, upozorněte mě prosím, pokud někde čtete mezi řádky, tak neumíte číst. Kolik posekám a jak často, po tom vám naprosto nic není, o vaše rozbory... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika