Příspěvky uživatele - 1.200

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Meruňky 2023, 16.7.2023 Obsahuje fotku
Milovníkům bělomasých broskví bych doporučil broskev Springtime.Chuťově je velmi podobná, plody jsou větší a Vanillucot překoná v mrazuodolnosti a ranosti.První zrelé plody jsem sklízel po 15.6.
Změny ve fóru +++, 15.7.2023
Chybka, VY lžete, mlžíte a překrucujete fakta.Ty "nové prízpevky" se zobrazí jen příhlášeným uživatelům onoho portálu, náhodný návštěvník o tom nemá ani páru.Něco k tématu, ráno jsem vložil obrázek v sekci broskvoně, ihned po odeslání přízpěvku se... celý příspěvek >
Broskve 2023, 15.7.2023 Obsahuje fotku
Když se zvládne kadeřavost, probírka plodů v suchých oblastech dodetečná závlaha pak jsou plody F.M.3 velikostně vyrovnané (střední až velké) nesrovnatelně kvalitnější než u broků (pecka potažená slupkou).
Změny ve fóru +++, 15.7.2023
Nechápu proč tady pořád naříkáte, na vašem kolaborantském fóru žádná sekce nové přízpěvky není.Například když kliknu na sekci broskově tak zistím, že fotky Vaších Springcrestu ze dne 5.7. si prohlédlo nějakých 80 svéprávných navštěvníků.
Phytophthora infestans, 3.7.2023
Pseudomanas syringae pv.tomato.
Schnoucí modříny, 3.7.2023
Nejspíš se jedná o korovnici smrkovou, napadá i modříny.Postříkat systémovým Mospilanem se smáčedlem.
Děrované listy nektarinky, 27.6.2023
Přípravky Horizon a Luna se prodávají v balení 5 a 1 litr, jsou určeny jen pro profesionální uživatele s osvědčením o manipulaci s jedy.Mám je odskoušené, ale zrovna proti téhle chorobě samostatně nezabírají.
Děrované listy nektarinky, 26.6.2023
Kadeřavost to není.Typnul bych to na bakteriální skvrnitost listů, nebo extrémně silné napadení suchou skvrnitostí listů peckovin.Teď už s tím nic nenaděláte.Přírustky jsou krátké, napadené listy opadaji a většina výhonu nepřežije zimu.Dřív trošku... celý příspěvek >
Obaleč švestkový II. generace, 25.6.2023
Stříknu příští týden.
Meruňky 2023, 17.6.2023
Pricia na foto M.H. rozhodně nevybarvuje, je to jen reakce na sluneční svit, do fáze dozrávání jí to bude ještě nějakou chvílí trvat. V takovém vybarvení je i V.P a Bergeron.Leskora je u mně, respektive byla citlivá na jarní mrazy a monilií.
Švestky 2023, 17.6.2023
Ano, proti první generaci cca před 14. dny Calypsem.
Schnou větve a listy, 14.6.2023
Nejspíš moniliová spála, bez fotografie je to je střílení od boku.
Meruňky 2023, 11.6.2023
Priciji jsem na jaře zrušil, buď vymrzly květní pupeny nabo zmrzla v květu.Teoreticky by měla zrát +- s Tsunami (V.P -30),takže v letošním podprůměrném jaru nemůže být v takové fázi dozrávání ani v nejteplejších oblastech Moravy a to ještě za... celý příspěvek >
Meruňky 2023, 10.6.2023
Ano je to provokace p.Fialy z "trucfora".
Co za hroznou nemoc má naše švestka?, 5.6.2023
Puchrovitost švestky (Taphrina pruni).Ochrana je shodná s kadeřavostí broskvoně.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika