Příspěvky uživatele - 126.28

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata 2021, 3.3.2021
Záhony mám velké, takže je i hodně cestiček, a i když to s plečkou-očkem jde vcelku dobře, je to pěkná fuška. Před pár lety jsem s tím skončila, pak chvíli plečkoval manžel a už toho má taky dost, teď slámuju. Mulčuju slámou skoro všechnu zeleninu,... celý příspěvek >
Rajčata 2021, 24.2.2021
Evo, zkoušíte rolky poprvé, nebo máte více zkušeností? Já rolky přestřižené napůl poprvé zkoušela loni v létě, ne s rajčaty, ale pro letní sadbu salátu (na záhoně odmítal ve vedru klíčit) a už nevím čeho dalšího a moje zkušenost byla, že pro rychle... celý příspěvek >
Atraktívne druhy rajčín, 4.2.2021
Děkuju, no, nezní to moc optimisticky. Kdyby ale ještě někoho Kellogs zajímal, tak je asi i přesto zkusím. Elen
Atraktívne druhy rajčín, 3.2.2021
Vladimíre, taky bych se ráda přidala k objednávce na příští rok, pokud je to možné. Chtěla bych zkusit: Sophie´s Choice, Orange Russian 117, Kellog´s Breakfast, Manyel a Redfield Beauty. Sophie´s Choice a Orange Russian 117 jsou u mnohých z vás... celý příspěvek >
Atraktívne druhy rajčín, 29.1.2021
Milane, Black from Tula jsem měla loni. Z výsevu 14.1. byla první sklizeň 26.6. Např. Oxheart ze stejného výsevu dozrálo první až 9.7, San Marzano 20.7., takže mi tak strašně pozdní nepřipadá - ale byl to jen první rok. Spíš jsem s ním měla... celý příspěvek >
Rajčata 2021, 28.1.2021 Obsahuje fotku
Vladimíre, jsem zvědavá, jak se jim bude v 0,5 l kelímkách dařit - loni jsem byla nepříjemně překvapená jakou rychlostí jsem musela přesazovat a kupovat substráty. Výsevy z konce listopadu jsem měla v březnu doma v 1,8 l v květináči s poznámkou, že... celý příspěvek >
Rajčata 2021, 23.1.2021
Díky Vladimíre, žaluzie máme takové ty svislé široké "kancelářské". Dám vědět, jak rostliny ten příležitosný výpek zvládly
Rajčata 2021, 23.1.2021
Děkuji Evo za Vaše zkušenosti. Taky jsem chtěla zkusit džínové květináče, ale díky Vám můžu tenhle krok přeškočit. Jsem zvědavá, jakou budete mít letos zkušenost s air-pot. S přesazováním to udělám jak říkáte. Vladimíre, žaluzie máme, ale ty jsou... celý příspěvek >
Rajčata 2021, 21.1.2021
Milane, Vladimíre, děkuju za reakce. S tou občasnou vysokou teplotou asi nic neudělám - okna jsou trojskla s jakýmsi plynem zajišťujícím tepelné zisky (pasivní dům), to bych musela rajčata přenášet, když svítí... no nic, říkala jsem si, že se jim... celý příspěvek >
Rajčata 2021, 20.1.2021 Obsahuje fotku
Přidávám svoje první výsevy z 15.12. 3x Maglia Rosa, 1x Mongolskyi Karlik, 1x Heartbreakers. Svojí touhu po air-pot květináčích jsem vyřešila samovýrobou z geotextílie (lepeno tavnou pistolí) a dětskou ponožkou navlečenou na prosříhaném kelímku od... celý příspěvek >
Rajčata 2021, 15.12.2020
Děkuju
Rajčata 2021, 15.12.2020
Chtěla bych se zeptat k semenaření - obecná rada, co jsem tak slyšela, je "vyberte semena z prvního plodu", zejména pokud chcete podpořit ranost odrůdy. Co ale ve chvíli, kdy rané odrůdy pěstuju s brzkým výsevem, opravdu mám brát na semena první... celý příspěvek >
Rajčatový hokus pokus - nová sezóna II, 15.12.2020
Děkuju, pořídím tedy Francovku, ty molice byly fakt mor
Rajčatový hokus pokus - nová sezóna II, 14.12.2020
Milane, opravdu čistou francovkou? Kolik má vůbec procent alkoholu? Opravdu je nezničím, když je otřu třeba čistou vodkou? Elen
Rajčatový hokus pokus - nová sezóna II, 14.12.2020
Díky Milane za tvojí zkušenost. Pro zajímavost: Teta Jana na svých stránkách píše, že taky měla tendenci přelívat, ale začala zalívat až když rostlinky trochu svěsí listy - když zažijí sucho, prý se jim bohatěji větví kořenový systém. No, nevím... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika