Příspěvky uživatele - 135.210

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jablkovy kvas meranie cukru, 26.11.2018
  Pane Vysloužil, samzřejmně pálit, ale jde mi o to, že deka, nebo čepice je pořád na vrchu. Tak proto se ptám. Děkuji
Vínovice, 26.11.2018
V týdnu chcu pálit z vína má 13% alkoholu, kolik si myslíte že ze 100l nateče 65% gořalky. Zkuste si zatipovat. Pak dám vědět
Jablkovy kvas meranie cukru, 26.11.2018
Jeětě jednou se zeptám, možu pálit, když je daka na vrchu a cukroměr mi ukázal 0%
Jaký zavařovací hrnec na destilaci, 20.11.2018
pěkná čepice a to těsnění se mi tam moc líbí super
Jaký zavařovací hrnec na destilaci, 26.10.2018
jaké nástavce máte na mysli můžete poslat nějaké foto
Destilace na polské koloně, zápach výstupu, teploty?, 25.10.2018
a co říkáte na tento aparát? Já si myslím super hned si ho objednávám.
Třešně, přeslazený kvas, doba kvašení, kdy pálit?, 6.8.2018
tak jsem vypálil dva 120l hoboky třešní na každý jsem dal 1kg cukru, nateklo mi z toho 35l začla téct při 52° končil jsem na 10° dnes bych to chtěl přepálit, mam do toho přepalování přidat vodu, kolik? Mam 30l hrnec tak tam dam 25l ale kolik té vody,... celý příspěvek >
Marpelně kvas, 21.6.2018
Kamile:   panečku ty si nejký rozmazlený
Marpelně kvas, 20.6.2018
Kamile, přečti si toto: Třešně jsem setřásl a rážal jak ořechy, takže v tym bylo dosť stopek, llistú a halůzek, ale jak jsem to včerá promíchal Míchadlem do vrtačky, tak se mě to dycky namotalo na to míchadlo, co byla super věc, všechno jsem to... celý příspěvek >
Marpelně kvas, 14.6.2018
pane Šlosar, s teho vůbec strach nemám že by to překysalo, mam to ve sklepě 15°C že byto uteklo to nehrozí a z nějaké zoctovatění to už vůbec ne. Třešně jsem setřásl a rážal jak ořechy, takže v tym bylo dosť stopek, llistú a halůzek, ale jak jsem... celý příspěvek >
Marpelně kvas, 13.6.2018 Obsahuje fotku
ve dvoch hobokách třešně celkem 215kg a v uzavřítem hoboku marpelně 80kg třešně taky samozřejmně uzavřu ted jsem je ještě dtrhával tak jsou otevřeny. Ještě přemýšlám jestli to nemam promíchat Míchadlem do vrtačky.
Marpelně kvas, 4.6.2018
nesladit, nesladit, nesladit, toť vše
Marpelně kvas, 4.6.2018
natrhal jsem 50kg marpelní,  pro ty co neví, oč de, tak sú to moruše, ale u nás na nejižnější moravě se temu říkámarpelně.           Naměřil jsem, 20°cukernatost, otázka zní, mám to trochu... celý příspěvek >
Destilační přístroj - sestrojení, 14.5.2018
Vypadá to decela dobře, ale jestli to bude dostačující, to musí poradit odborníci elektrikáři
Al-Ko T 15-95,4 HDA, 3.9.2015
Zdreavím, potřebuju poradit co udělat, aby mi neskapával po každém slezení, nebo jenom zvednutí ze sedačky traktor?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika