Příspěvky uživatele - 234.24

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Fáze měsíce - zkušenosti, 18.9.2016
Ja len viem, ze stromy by sa mali strihat ked mesiac ubuda a miazga ide do korenov, aby zbytocne neprisli o silu s odrezanymi konarmi, a naopak vrublovat a ockovat ked mesiac pribuda a miazga stupa do konarov-tyzden pred splnom
Calamada skysla, 18.9.2016
Mam odfotit regal so zavaraninami v spajzi? :)
Calamada skysla, 18.9.2016
Ved toto som napisal
Calamada skysla, 18.9.2016
Ale calamadu som robil aj minuly rok a dobre sa vydarila, lebo som zeleninu nesolil a nepustila, tak stavu. Potom aj do flias sa zmestilo dost horuceho nalevu, a tak to vyslo dobre. Ono by to bolo dobre posolit ale hned sa mal pridat aj ocot a cukor,... celý příspěvek >
Calamada skysla, 18.9.2016
Octu sa tam voslo minimum, nalev som robil taky ako na uhorky, ale s polovicnou davkou octu, cize v 2 dcl flasticke mohla byt odhadom 1 kavova lyzicka. Az ked som mal nalozene vsetky flasky tak som zistil, ze tam vela nalevu nepojde, a uz sa mi... celý příspěvek >
Buxus - co je to za chorobu?, 21.7.2016 Obsahuje fotku
Prezrite si svoje buxusy, priatelia. Ja som okolo tých svojich chodil asi týždeň že sú nejaké zvláštne. Až potom ma napadlo pozrieť sa dôkladnejšie. A boli tam - húsenice vijačky krušpánovej (Cydalima perspectalis), celkom pekné potvorky. Tak som... celý příspěvek >
Bora BO 90610010, 7.7.2015
Zdravím, má niekto túto odrodu marhule?Aké máte s ňou skúsenosti? Mala by dozrievať 15 dní pred Velkopavlovickou. Ďakujem
Stiga Collector 46B vs. AL-KO Silver 42 B-A, 5.4.2015
Mate pravdu, ze ten koberec nebude lacny.. cez 1000,-Eur. Ale ak tvrdite, ze tieto stroje nie su dostatocne vykonne, respektujem Vas nazor. Mozete mi teda navrhnut konkretnu kosacku - vykonejsiu a o nieco drahsiu? Dakujem!
Automatický bazénový vysavač, 30.9.2014
Zdravim. Zalezi aky filtracny sacok pouziva ci 50um alebo hrubsi, podla toho povysava aj jemne necistoty. Mal som do jari dolphin 3002 a nedam nan dopustit. Vysaval vsetko, ziadne ani najjemnejsie necistoty neostavali. Bol ale kupovany z druhej ruky... celý příspěvek >
Halehaven, 29.8.2014
Stredná plodnosť by mi určite nevadila pán Petr, doležitá je chuť plodov.
Topfive, 29.8.2014
Pán Alois nikde sa nemožem nájsť informáciu či je Topfive samoopelivý alebo čiastočne samoopelivý alebo cudzoopelivý. Neviete ako je to s ním? Mám nadmorskú výšku 315m.n.m. Ďakujem
Topfive, 29.8.2014
Keby ste mali pán Alois porovnať chuť Hanity a chuť Katinky ktorá je podľa vás chutnejšia? Trpí u vás Hanita moniliózou plodov? Tá Hanita ale asi nevydrži tak dlho na strome ako Topfive pravda? Tie odrody typu TOP sa hodia len do teplejších... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika