Příspěvky uživatele - 234.24

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Florina, 3.10.2019
FLORINA - francúzska rezistentná odroda. Nie, ešte som ju neoberal, iba som vyberal jablká, ktoré by mohli ísť na súťažnú výstavu. Na fotkách sú neúspešní kandidáti, ktorí neprešli výberom. IH
Merkur, 10.9.2019
Peter 1: Rubinola na ktorú sa pýtate je na MM106. IH
Benedicte, 15.8.2019 Obsahuje fotku
BENEDICTE - bielodužinatá odroda broskyne (foto). Dopestovaná bez chemickej ochrany (aplikovaný iba Kuprikol začiatkom marca). Zdravotný stav je veľmi dobrý, plody sú tento rok nadpriemerne veľké, vyzerajú pekne, chuť je tiež veľmi dobrá. Celkove... celý příspěvek >
Shraz, 16.7.2019
Zdravím pan kamo, plody na vašej nektarinke sú vyžraté od sršňov. Takto isto vyžierajú aj jesenné odrody hrušiek v auguste a septembri.      Michal
Florina, 23.5.2019
Tereza: Vaša "tvrdohlavosť" je mi sympatická 😃. Takisto skvelá formulácia viet a bezchybný pravopis. Ale k veci: Pinovu neodporúčam - nie že by to bola nekvalitná odroda, ale má dosť mínusov : chuť je len priemerná, nie je to rezistent... celý příspěvek >
Vysokokmeny, 23.5.2019
Foto (bez slov). IH
Růže na kmínku, 23.5.2019
Prvá "várka" kvetov býva najkrajšia. Kvitnutie potrvá až do novembra. IH
Kroucení listů hrušně, 2.5.2019
Máte tam méru hruškovú a určite aj roztoča (vlnovníka) hruškového - Eriophyes pyri. Postrek sírou (Sulka) aplikovaný koncom zimy/začiatkom jari významne redukuje až eliminuje výskyt roztočov. Postrek akaricídmi v tomto čase (teraz) má už len... celý příspěvek >
Nadměrná násada plodů ovocných stromů, 30.4.2019 Obsahuje fotku
Chemickú prebierku kvetov/plodov používajú profesionálni pestovatelia pomerne bežne. Takto to napríklad robia v Kanade (foto 1-3). Na foto 4-6 je zasa ako to robím ja (hand-made, pracovité slovenské ručičky - niekedy "ide dolu" zo stromu aj viac než... celý příspěvek >
Uchovanie kvasu, resp skorší termín pálenia, 11.10.2018
Otvorte si stranku obce Moravske Lieskove co je asi 30 km od Trencina najdete tam aj odkaz na obecnu palenicu. Je to palenica s bohatou. historiou. Myslim ze by Vam to mohli urobit. Nebyva tam plno.
Asimina Triloba, 3.9.2018
Strom Asiminy dáva teraz každý deň takúto "dávku" plodov (foto 1,2). Tie dozrievajú postupne. Na foto 3,4 je ďalšia exotinka - hurmikaki. Tá má do zrelosti ešte ďaleko. Chuťovo je Asimina úplne iný level než hurmikaki. IH
Sklizeň jádrovin 2018, 3.9.2018
Rubinola. Ešte nie... Len to "neprekaučovať". IH
Hitparáda odrôd sliviek podľa reálnej skúsenosti, 17.7.2018
Ja by som rad hodnotil, ale mam čačansku slivku už asi 4 roky a každú jar za kvitne bohato, ale potom všetok kvet opadne a je po úrode. Bystrická slivka ta mi rodí, nie moc, ale každý rok. Poradí mi niekto co s Čačankou mam urobiť? Je samoopeliva?... celý příspěvek >
Rajčata 2018/2, 15.7.2018
Keď ovocinár fušuje do remesla pestovateľom paradajok...(foto). IH
Hrušeň Dicolor, 15.7.2018
Dicolor bohato rodí aj na semenáči a vyššom tvare (foto). S plodnosťou táto odroda problém nemá. IH
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika