Příspěvky uživatele - 159.118

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co nahradí Roundup?, 23.5.2018
Samozřejmě mi masívní desikace ve velkovyrobe vadí. Hodně, ale s tím nic neudělám. Ale na zahradě to nepoužívám. Kolem rybízu stačí mulcovat trávou, případně kartonem nebo fólií. Nebo kombinace karton + tráva. Jana
Polyversum na rajčata (i jinou zeleninu), 7.5.2018
Mám jen malou, ale pozitivní zkušenost s touto houbou. Loni mi vyléčila dýni napadenou padlím a moruši s hnědými fleky na listech. V obou případech stačila jedna aplikace zalivkou ke kořenům. Letos budu zkoušet dál, i na jiných rostlinách. Dám vědět... celý příspěvek >
Modrá vinná réva ke konzumaci, 23.4.2018
A jak vidíte odrůdu Esther? Děkuji Jana
Olivovník, 3.4.2018
Souhlasím. Mám olivovníků několik, v létě na balkóně, v zimě v nevytápěném pokoji. Je tam tak 12-15 stupňů, ideální by asi bylo ještě méně. Zalévám zhruba 1x za měsíc, ale jen velmi málo. Když zapomenu, lístky se opravdu kroutí, schnou a opadávají,... celý příspěvek >
Co jeto za rostlina, 3.4.2018
Bobkovišeň, lehce okousaná lalokonosci... Jana
Muchovník Lamarckův, 21.7.2017
Dobrý den, přidám svůj názor. Mám muchovník Lamarckův (bez dalšího určení) asi pět nebo šest let, sice ne jako živý plot, ale dva keře u plotu. Dovedu si ho představit jako moc pěkný volně rostoucí živý plot, ale je třeba počítat s větší šířkou. Dnes... celý příspěvek >
Ovocné druhy pěstovatelné totálně bez postřiku, 21.7.2017
Už zmíněné maliny, ostružiny, rybíz, jahody, navíc jeřáb (Moravský sladkoplodý), muchovník (i když má padlí). Zcela bez problémů je arónie. Jana
Pomoc s určením názvu pokojovek, 21.7.2017
Trandescantia, semenáč citrusu, Gasteria,?, Philodendron Jana
Plevel? pomozte určit, 7.6.2017
Jirnice modrá? Moc hezká kytka... Jana
Moniliový úžeh a moniliová hniloba peckovin v roce 2015, 8.5.2017
Poznámka se týká mého příspěvku z 31.3. Nějak se zařadila jinam... Jana
Moniliový úžeh a moniliová hniloba peckovin v roce 2015, 8.5.2017
Situace dnes, zhruba po 6 týdnech: Meruňka je (zatím) obalená plody, na horních, později kvetoucích větvičkách není skoro nic. V době mrazu (-3 až -4) byly krátce odkvetlé, zatímco na větší části stromu byly asi centimetrové plůdky.
Nekvetoucí narcisy, 1.5.2017
Nevíte někdo, proč se některá poupata narcisů, i když vypadají úplně normálně, stejně jako jiná, vůbec neotevřou, jakoby zaschnou? Děkuji Jana
Moruše, 9.4.2017
Nevíte prosím někdo, kde se dá teď koupit stromek moruše s bílými plody? Nejlépe ve středních Čechách nebo v Praze. Děkuji J.
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatka a obaleč na jádrovinách 2015, 9.4.2017
Tak jsem nasla na jablku housenku pidi housenku. Achychouvej. A jeste mi asi ta drza housenka udelala dirky, prokousala par listecku. Mrcha jedna! Cim tedy postrikat? Naprosto souhlasím s Daníkem. Příspěvek, na který reaguje, mě... celý příspěvek >
Moniliový úžeh a moniliová hniloba peckovin v roce 2015, 4.4.2017 Obsahuje fotku
Tatáž meruňka dnes, rozdíl v době kvetení je 4-5 dní. (Většina stromu "odkvetla" díky prudkému dešti opravdu rychle. Doufám, že alespoň část květů stihla být opylena.) J.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika