Příspěvky uživatele - 161.55

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata 2019, 6.12.2018
Vladimíre to jste mě upřímně rozesmál. S odvahou opravdu problém nemám, horší bude, jak to zvládnou ty rostlinky za tím studeným oknem. Toť věc druhá. Každopádně semena jsou již zaseta. Doma máme teplotu cca.25°C, takže klíčení bude asi raz dva. O... celý příspěvek >
Rajčata 2019, 6.12.2018
Vladmíre díky za info!  Hned jsem kontaktovala poštu a semena už mám doma. Zkusím tedy zasít odrůdy od Vás. Od každého tak 3 semínka. Zbytek nechám na později. Ještě jednou děkuju za ochotu.Jana
Rajčata 2019, 6.12.2018
Zdravím, tak jsem se dnes dala do třídění starých semen. Mimo jiné jsem našla zbytek semen rajčat Tamina. Je tam expirace 12/2018. O této odrůdě jsem se na "tatianastomatobase"(nazývá ji tam Matina), že je s ní velmi spokojená, je odolná na chlad i... celý příspěvek >
Rajčata 2019, 1.12.2018
Katko a Milane, nejenže pěstujeme, ale i chováme. Oboje je k snědku a ještě je to pro nás relax. Tak jako na zahrádku, tak i ke zvířatům se těšíme a oni na nás, když nás vidí přicházet s krmením.Katko nemám o moc větší zahrádku jako Vy, je spíš na... celý příspěvek >
Rajčata 2019, 29.11.2018
Katko já tedy smekám, asi jste takový blázen jako já, už se nemůžete dočkat jara a chcete vyzkoušet všechno nové, zajímavé a s dobrými recenzemi od zahraničních pěstitelů. Nevím jaké máte na pěstování prostory, já nic moc a navíc to naše valašské... celý příspěvek >
V polích mě zaujala tato rostlina, 29.11.2018
A pro ty kdo by chtěl vyzkoušet pěstování. Léčivá semena, která se používají k výrobě léků, čajů atd. je nad lidské síly vydolovat ze zralého odkvetlého květenství. Ve velkém se to asi provádí nějak strojově. Jinak si to nedokážu představit.
Rajčata 2019, 29.11.2018
Re: Katka, ano na těchto stránkách jsem je také našla. Jinak Semo ani Moravoseed je v sortimentu nemají. Myslím, že ani NohelGarden. Popřemýšlím co ještě k nim ojednat, ať mě doprava nevyjde dráž než samotné zboží:-))
Rajčata 2019, 28.11.2018
Tak přece něco jsem našla - Siberian nebo Subartic plenty. Zkusím mrnout u nás v zahradnickém marketu, jestli to budou mít. Jana
Rajčata 2019, 28.11.2018
Tak to je mi líto, že jste přišel o část výsevů. Musím se přiznat, že mě to Vaše ranné pěstování rajčat v extrémních podmínkách zaujalo. Nemíním sice s rajčaty nějak experimentovat, ale pár rostlinek bych fakt vyzkoušela, jestli by to i v našich... celý příspěvek >
Rajčata 2019, 26.11.2018
Vladimíre moc děkuju za odpověď. Ve skleníku mám přitápění, takže teoreticky bych tam rajčata mohla dát i před zmrzlými muži. Vy píšete, že dáte rajčata ven již okolo 20.března. Můžu se optat v jaké jste nadmořské výšce? přeci jen mi to přijde do... celý příspěvek >
Rajčata 2019, 24.11.2018
Dobrý den, překvapilo mě, že již někteří vyséváte rajčata. Jaké to má výhody a co brzy na jaře s již tak velkými rostlinami? Mám "skleník" z polykarbonátu, ale rajčata jsem v něm nikdy neměla, ale zvažuju že příští rok je tam dám. Venku na záhoně při... celý příspěvek >
Williamsova - ten pravý požitek pro chuťové buňky, 31.8.2018
Dobrý den, máme mladou hrušeň Williamsovu. Předloni měla 1 plod a letos je obsypaná. Vidím, že již máte povětšinou sklizeno. My máme plody ještě na stromě. Na řezu mají ještě bílé semínka. Myslela jsem, že je na sklizeň ještě brzy, že ještě hrušky... celý příspěvek >
Mšice a mravenci, 5.6.2018
Mám 2 roky zasazené trnky - odkopky - na některých stromech už se mšice dle mého přemnožily a Mospilan mi zabral. Stačily 2 postřiky v koncentraci dle návodu. Listy jsou zdravější a po mšicích ani stopa. Jinak taky doporučuju... celý příspěvek >
Problémy s plechovou udírnou, 16.3.2018
Myslím tím samotné kosti. Je na nich opravdu hodně masa. Krkovici vykostil. Pavel
Problémy s plechovou udírnou, 15.3.2018
Zdravím a obracím se opět s dotazem na zdejší profíky. Ve středu jsme zabili prase a kromě bůčků bych chtěl ještě vyudit 3 kusy vepřových krků. Každý má zhruba kilo. Napřed že se to dá na polévky, ale je tam hodně masa, tak si říkám, že to hodím do... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika