Příspěvky uživatele - 117.245

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Preventivní postřik rajčat, 12.7.2017
si dáte práci s pěstěním svých rádoby čistých rajčat a pak je omyjete postřikem? já osobně po uvedení na trh už několik let používám polyversum a mám pokoj a zaručeně bio rajčata. jedna zálivka povýsadbě na záhon, druhá při začátku barvení plodů.... celý příspěvek >
Kadeřavost výhonů rajčat, nikdo si neví rady, 18.6.2017
použitý substrát ze stopami postřiku na dvouděložné plevele ze zeminy se neodbourá a paprikám to nevadí jen rajčatům používejte jen svůj kompost o kterém víte co tam je a budete mít klid a že tžam vyroste sem tam plevel? porád lepší než mít... celý příspěvek >
Jahody - plíseň, mráz anebo Květopas?, 15.5.2017
u nás to odnesli hlavně třešně tj. jirkov ostatní ovoce v poho největší mráz -1,8 nad zemí ve 2 metrech nula
Škůdce pod kůrou ovocných stromů, 22.3.2017
o pár příspěvků vejš jsem popsal zachranění třešně napadené kůrovcem k této léčbě jsemk přistoupil jen proto že je to stará odrůda náhodně získaná na znojemsku sem ke mně se dostala krkolomně nebudu to tady popisovat jisté je že mateční rostlina už... celý příspěvek >
Škůdce pod kůrou ovocných stromů, 13.3.2017
podělím se o moji zkušenost můj soused má na zahradě přestárlé třešně a z nich došlo k napadení mladé třešně tkz. ovocným kůrovcem léčba není možná jsou možné kroky které jsou tu popsané ale lapače s feromony jsou pro každého brouka specifické tedy... celý příspěvek >
Využití letních jablek, 2.2.2017
měl jsem stejný problém a řešení je prosté letní jablka téměř nestříkám kromě jarního postřiku proti přezimujícím škůdcům.Padlí řeším odlomením napadených výhonů, strupovitost vzhledem k okamžité spotřebě a absence uskladnění vůbec.Tím pádem jsou... celý příspěvek >
Mokvajúce rezy - čo s tým?, 19.12.2016
příjde mi ta rána jako roztřepená a ne hladký řez mám u peckovin zkušenost mít opreavdu ostré nářadí které udělá hladký neroztřepený okraj pak se rána zaceluje je to moje vlastní zkušenost podpořená výtkou letitého sadaře který mě na tento problém... celý příspěvek >
Biologická ochrana rajčat proti plísni, 19.12.2016
jedna zálivka týden povýsadbě na záhon další před dozráváním nadmořská výška 320m.nad m. podhůří krušných hor když tu začne pršet tak týden v kuse a i v tomto to funguje.letos 9.5. sazenice dány do skleníku z domova,20.5. výsadba o čtyři dny později... celý příspěvek >
Biologická ochrana rajčat proti plísni, 17.12.2016
spolehlivě učinkuje polyversum je to houba ktera se živý plísní laicky řečeno, používám už třetí sezonu a spolehlivě odolává tlaku plísně cena cca 150 kč podle toho kde kupujete je to odskoušeno i v letech kdy sousedi zaplakali
Plísen bramborová na rajčatech 2016, 18.6.2016
před dvěma lety jsem to samé řešil také nyní používám bio přípravek polyversum je běžně k dostání i při dobrých podmínkách pro rozvoj plísně spolehlivě ochrání mé rajčata, cukety,jahody proti plísním.letos na výstavě v lounech mi pán který zastupoval... celý příspěvek >
Nevím si rady s naroubovanou hrusni, 28.3.2016
nejsou tam žádné tažně které odebírají sílu pak jsou rouby jakéjsou a určitě nezakracovat ale sesadit na nejnižší rozvětvění zakrácením jste podpořil růst dřeva a ne růst plodonošů pomůže také ohnutí do vodorovné polohy ale u roubů může dojít... celý příspěvek >
Zalozenie ovocneho sadu na cca 600m2, 23.3.2016
pozor merunka goldrich není samosprašná, boscovu lahvici já osobně nahradil lucasovou lepší chut a vydrží déle broskve dobrý výběr ostatní nemám osobní zkušenost tak nemůžu radit
Polyversum Biogarden, 27.2.2016
já jen na rajčatech loni celý rok odolaly plísni až do podzimu jedna zálivka po výsadbě další před dozráváním super investice už žádný postřik a hlídání termínu
Nejchutnější odrůdy meruněk, 15.2.2016
goldrich ne není samosprašná a jelikož kvete brzo problém opýlení, plody málo sladké vhodné pro nemocné cukrovkou, brzké kvetení s namrzáním květů ůroda může taky přít jednou za x let
Kysele maso, 27.12.2015
je těžké radit jak a čím udit.každá udírna je originál.co platí tady je jinde blbost.ale k věci.kouřovod dle mého názoru je dlouhý pak jen pálíte zbytečně moc dřeva, ale to neznamená že to nepujde také souhlasím s názorem který tu padl-roztopit... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika