Příspěvky uživatele - 4.22

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rez jadrovin 2019, 21.1.2019
Čo je cieľom rezu? Zmladzovaci rez alebo spetny rez. Cieľom každého môjho rezu je fungovať v pravidelnej rodivosti a rastú. Delenie výhonov v pomere 1/4 čiže na strome by mali byť 1/4 jednoročné dvojročné 1/4 trojrocne1/4 a štvorročné jedna štvrtina.... celý příspěvek >
Rez jadrovin 2019, 21.1.2019
Obr 8 je to ovocinarsky drôt 6mesačný po tejto dobe sa rozpadne a rozloži nieje s toho ziaden bordel a stojí to 1,30€ za 1000 ks. Hlavne u bujne rastúcom strome s prudkým vzrastom vyvezujem jednoročné konáre ktore maju hádam aj 1,20m. A snažím sa tým... celý příspěvek >
Rez jadrovin 2019, 21.1.2019
Niekedy musíte pracovať s tým co mate. Súhlasím s vami že je to ako päsť na oko no pravdupovediac takáto rana sa bude celit niekoľko rokov a rez primárne na kmeň je dosť veľký risk ak sa rana bude ošetrovať je možnosť zacelenia ale vetvy s priemerom... celý příspěvek >
Rez jadrovin 2019, 21.1.2019
Áno je to vlastne jedno aj druhé rast sa spomali a sekundárna časť konára sa vihne do vodorovnej polohy. Rezy sa v priebehu rokusroku sa zacelia velmi rychlo hlavne u semenacov a bujne rastúcich podnikov. Samozrejme nieje to ideálny termín ale... celý příspěvek >
Rez jadrovin 2019, 20.1.2019 Obsahuje fotku
Zdravím vospolok začal som rezom jadrovin ja viem skoro ale prace je veľa veď viete (otec svokor švagor brat sused atď... No v marci sa nedá všetko všetkým tak už som začal hoci kto môže nech s tým počká. Rezal som pravdepodobné semenavaca no akú... celý příspěvek >
Meruňka z pecky, 17.1.2019
Áno, ano. Mea kulpa. Máte všetci pravdu st julian je na ťažkú mokru zem ospravedlňujem sa preklep už bolo neskoro večer: -)
Meruňka z pecky, 16.1.2019
Podotkol by som že z pecky alebo kvostky sa dá vypestovať podpnik podmnoz na ktorú navrublujeme odrodu akú chceme odporúčam veharda alebo barbora kvitnú neskôr ako maďarská alebo velkopavlovicka. Ja by som odporucoval vyberať podpniky podľa podnych ... celý příspěvek >
Natírání kmenu vápnem, 16.1.2019
Ja by som povedal že u jadrovin to ma dobré účinky hlavne v korune pretože machy a lisaje neznášajú zasadite prostredie a vymiznu.plus by som povedal že kvety strom nasadzuje trocha neskôr ako normálne asi cca5 až 12 dní podľa intenzity slnka. Je... celý příspěvek >
Roubování, 16.1.2019
Samozrejme ak sa bavíme o prerubovani celého stromu jedno očko je malo a nové stromčeky skôr ockujem ako rublujem. Ja zakvoru nevrublujem pretože je dosť možné že sa podmnoz indikuje miceliom nejakej drevokaznej huby. Preto ja osobne preferujem... celý příspěvek >
Roubování, 13.1.2019
Ja som vyskúšal asi skoro všetky spôsoby najviac som spokojní s anglickou jazyckovov kopulaciov na jedno očko a nestalo sa my že sa niečo neprijalo vetsie straty mám s očkovaním.
Herman, 13.1.2019 Obsahuje fotku
Ja uvidím čo to bude tohto roku by som už rád ochutnal posadil som naraz aj čačansku lepoticu a už som ju stihol vyhodiť kým mi nenakazi šarkov ostatné slivky.
Řez ovocných stromů, 13.1.2019 Obsahuje fotku
Súhlasím s tvrdením že dnes ten rez môže biť veľakrát rôzny a výsledný efekt rovnaký pretože kvalita podnikov je dobrá a stromi nasadzuju kvety veľmi bujne a skoro. Pestovatelia zanedbávajú hlavne previerku plodov vela ludi to ani nerobí a chemická... celý příspěvek >
Sloupovité stromky, 12.1.2019
Čerešne pestujte na podpniku gizela 5 treba si vybrať odrody ktoré sa dobré vzájomné opelia ja mám napr.. burlat kordia lapins a sylvia (foto) nejedná sa o stlpovite odrody ale max do 3m. Jablka su síce stlpove ale pre ich nevýraznu chuť pestoval by... celý příspěvek >
Řez hrušní, 11.1.2019
Určite áno ja by som radil zostrihnut všetko do cca 80 cm a tie horné bočné by som zastihol na dve očká 20cm pod terminalom.pointa toho je že hrusky majú dosť silný kolmy vzrásť ak jedno očko pôjde hore druhé sa automaticky vikloni dole cca 45% a tie... celý příspěvek >
Řez ovocných stromů, 10.1.2019 Obsahuje fotku
Tohto roku bola úroda dobrá len škoda že bolo v lete sucho mohlomohli to byť lepsie
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika