Příspěvky uživatele - 30.67

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak použít Algea away na zelené řasy v jezírku, 21.6.2011
Tohle jsem nikdy moc nepochopil. To jako při velkém průtoku nestihnou bakterie odebrat z okolní vody živiny? Takže při příliš velkém průtoku vlastně všechny užitečné bakterie ve filtru za chvíli pochcípají hlady? Ptám se proto, že třeba někdo je... celý příspěvek >
Jak použít Algea away na zelené řasy v jezírku, 18.6.2011 Obsahuje fotku
Nejsem žádný odborník, ale jsem na tom prakticky stejně jako Vy, Světlano. Voda průzračná, ale chomáče vláknité řasy. Jelikož to, co vytahám, zase rychle doroste, usoudil jsem, že ve vodě je přebytek nějakých živin. Zatím mám jezírko hodně... celý příspěvek >
Slunečnice, 17.6.2011
Dobrý den vespolek! Včera jsem si v zahradnictví koupil předpěstovanou již kvetoucí slunečnici o výšce cca 0,5 metru. Chci ji přesadit do plechového kbelíku, který jsem pro ni připravil. Napadlo mne však, jestli ten kbelík nebude příliš velký, zda... celý příspěvek >
Rozvodna skrin pro bazen, 5.6.2011
Pokud máte staré rozvody TN-C (L+PEN=dvoudrát), tak musíte pro proudový chránič vytvořit přechod na TN-S (L+PE+N=třídrát). Rozdělení PEN vodiče na PE a N musí být přizemněné, takže přívod klasickou prodlužkou ze zásuvky je v podstatě vyloučený. Musel... celý příspěvek >
Jak najít rozbitý teploměr na dně jezírka?, 25.5.2011
Možná proto, že si mě představujete jako ukázněného plavce :) Já plavu spíš stylem "krokodýl". Taky si občas vylezu na hranu koupací vany a žuchnu tam jako balvan pěkně po nohou... Né, vážně, nebylo to kritické, ale prostě mě štvala představa, že tam... celý příspěvek >
Jak najít rozbitý teploměr na dně jezírka?, 24.5.2011
Voda už má určitě přes 23°C (přesně vám to ze zřejmých důvodů nepovím :) takže je to samozřejmě velmi příjemné, ale mám skoro až obavy, že jestli to takhle půjde dál, tak z toho brzy bude horké kafe. Ještě že je možnost připouštět ledovou vodu ze... celý příspěvek >
Jak najít rozbitý teploměr na dně jezírka?, 24.5.2011
Mám ji! Nastudoval jsem metodu lovců perel a podařilo se mi trubičku nahmátnout a už jsem ji nepustil. Po takových dvou třech stovkách ponorů... ;) Samozřejmě byla tam, kde jsem ji nejméně očekával! Tímto děkuji všem zúčastněným za součinnost.
Jak najít rozbitý teploměr na dně jezírka?, 24.5.2011
Tak to nevím, jestli budu v té hloubce a při půdorysu koupací vany okolo 30 m2 schopen cokoliv rozpoznat. No ale za pokus to stojí. Proč sakra nedělají teploměry ze železa? Projel bych to magnetem a bylo by... :D
Jak najít rozbitý teploměr na dně jezírka?, 24.5.2011
Jo a ještě Vám oběma chci poděkovat, že se tím vůbec zabýváte, já vím, že je to taková v podstatě volovina... ;)
Jak najít rozbitý teploměr na dně jezírka?, 24.5.2011
Kamerku bohužel nemám, jinak bych to možná i prubnul. S tou trubičkou jste to myslel jak? Druhý konec přiložený k uchu a rejdit s ní po dně? Kačírek na dně naštěstí nemám.
Jak najít rozbitý teploměr na dně jezírka?, 24.5.2011
Mám takový kuriózní problémek: teploměr se mi v jezírku rozložil téměř na prvočinitele a zatímco plastové díly jsem posbíral, chybí mi skleněná trubička s lihem. Velice nerad bych na ni šlápl a zranil se, případně ještě protrhl fólii. Nemám bohužel... celý příspěvek >
Jezirko ve svahu, 22.5.2011
Taky si myslím, že beton nebude potřeba - použil bych ho jenom v případě, že bych chtěl mít hráz co nejtenčí. Jinak já jsem to řešil tak, jak píše pan Josef. viz fotka. Měl jsem štěstí v neštěstí na materiál z výkopu, byl to totiž téměř čistý jíl.... celý příspěvek >
Volba jezírkového filtru a čerpadla, 21.5.2011
Dobrý den, tak jsem právě zapojil Biotec 18 a jsem mírně zaskočen dvěma detaily: 1) přepážka mezi hlavní komorou a výtokovou komorou (tam co jsou válce se zeolitem) netěsní! Zdá se, že je tam blbě nalepené to dolní gumové těsnění. A pro úplnost -... celý příspěvek >
Správné rozměry udírny, 15.5.2011
Nevím, jestli mají být rozměry udírny v nějakém přesném poměru, ale spíš jde jenom o to, že když ji uděláte příliš širokou, budete mít problémy s rovnoměrným rozvedením kouře po celém prostoru. Výška udírny se pak určuje tak, aby do ní byl pohodlný... celý příspěvek >
Správné rozměry udírny, 15.5.2011
Já osobně mám klasickou kamnářskou trubku 130 mm. Možná by šla použít i o něco menší, ale pod 10 cm průměru bych už asi nešel. Jo a zde zmíněná minimální délka 1,5m je v pořádku, i když imho opravdu minimální - volil bych raději 2m i více, snadněji... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika