Příspěvky uživatele - 148.6

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Identifikace plevele, 18.9.2017
Vratič.
Sklizeň rakytníku, 2.8.2017
Také už sklízím rakytník. Takhle brzy ještě nikdy v předchozích letech nebyl, ale je zralý, není nač čekat.
Trifoliata - Citronečník - semena, 19.7.2017
V botanické zahradě v Brně je na podzim výstava citrusů a tam malé sazeničky citronečníků prodávají. 
Černy jeřab (Aronie), 24.5.2017
My plody aronie kandujeme, jsou výborné. I děti se po nich mohou utlouct.
Juglans regia 2017 - už máte také sklizeno?, 3.5.2017
Znojemsko - zatím vše O.K., letos nezmrzlo nic. Ale to sucho...
Keříčkové rajče Šejk, 23.4.2017
Rajčata Šejk jsou velmi úrodná a chuťově výborná. Ale tak jak píše předchozí příspěvek, náchylná na plíseň. Je potřeba je nenechat válet po zemi, podložit třeba slámou, případně ošetřovat zavčas proti plísni.
Pestovani topinambur, 19.4.2017
A vytvoří tyto semenáčky v témže roce i hlízy?
Pestovani topinambur, 29.3.2017
Semena topinambur jsem včera viděla v Hornbachu. Mají je v regálech s cibulí sazečkou a jinými rostlinami pěstovanými z hlíz a cibul.
Jarní výsadba česneku, 12.3.2017
Co jsou to vysuté záhony?
Živý plot a pletivo, 23.2.2017
Můžete napsat, dle jakého právního předpisu a jakého ustanovení takto geodet postupuje? Myslel jsem, že má na vyměření hranic pozemnků poněkud přesnější postupy než jen stávající ploty.
Neznáte tento druh jahody?, 29.1.2017
Karmen?
Brambory v pytlích, 16.8.2016
Zkusila jsem tuto metodu 2x. Vloni jednu bramboru do pytle s proděravěným dnem (kvůli odtoku přebytečné vody), postupně jsem přisypávala zeminou ze záhonu tak jak brambora rostla. Výsledek - betonová hlína a v ní 2 brambory. Letos jsem dala... celý příspěvek >
Brambory v květináči, 16.8.2016
 Čím jste hnojil v průběhu vegetace?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika